Centasci kullanıcısının son içeriği

1. Centasci

Yardım 13 ultra hesap ekleyemiyorum

Nerede acaba hata var face rom var deniliyor cihaz da nasıl normal rom yüklerim bl kapalı zaten dirençli cihaz orijinal IMEI
  2. Centasci

Soru Direnç ile kayıt GPS problemi

Tamam teşekkürler
  3. Centasci

Teşekkürler denendi ama çözüm olmadı yazılımla alakalı olabilir o zaman dirençle alakalı değilse GPS anteni zarar görmüş olabilir mi acaba direnç değişim esnasında
  4. Centasci

Arkadaşlar birisinden mi 11 ultra alıcam 512gb 10 bin lira direnç ile kayıt yapılmış çift sim lakin sadece GPS problemi varmış dirençle alakalı mıdır bu NFC wifi Bluetooth hepsi çalışıyormuş sadece konum doğeuluğunda bazen yanlış gösteriyormuş
  5. Centasci

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

Arkadaşlar birisinden mi 11 ultra alıcam 512gb 10 bin lira direnç ile kayıt yapılmış çift sim lakin sadece GPS problemi varmış dirençle alakalı mıdır bu NFC wifi Bluetooth hepsi çalışıyormuş sadece konum doğeuluğunda bazen yanlış gösteriyormuş
  6. Centasci

Haber Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12X [ Genel Özellikleri ]

Arkadaşlar yurt dışı 12 pro alınır mı 13 bine birisnde var 10 günlük siyah renk 12 256 kararsız kaldım
  7. Centasci

Soru Mi note 10 ve pro ekran aynı mı

Merhaba arkadaşlar ekranımda titreme ve çizgi var mi note 10 ve pro birbirine oluyor mu ekranlar
  8. Centasci

Satış Mi 11 satılık 8/128 beyaz tr cihazı

Gün içinde yükleyeceğim kusura bakmayın
  9. Centasci

Satış Mi 11 satılık 8/128 beyaz tr cihazı

Türkiye cihazı Xiaomi mağazasından alındı çizik kusur yok 24.03.2022 fatura tarihi 1 yıllık kaskosu var kutu fatura 4 tane kılıf ekran koruyucu Nano nokta hatasız İstanbul elden teslim fiyat 9850
  10. Centasci

Soru Mi 11 tr cihazı sürüm düşürme

Biriside bana aç bl yükle romu sonra bl kapat dedi problem olmz
  11. Centasci

Aynen videodaki gibi denedim ama olmuyor
  12. Centasci

Deneyeceğim az sonra rom dosyası indirirken recovery olan mı indireceğim onu tam anlayamadım
  13. Centasci

Hocam benim cihazda mi pilot sürümü yüklüymüş cihaz Türkiye cihazı ben buna 13.0.1.0.SKBTRXM bunu yüklemek istiyorum ama cihazımda 13.0.1.0.SKBMİXM yüklü şarj konusunda çok kötü bu sürüm
  14. Centasci

Kötü
  15. Centasci

Bl açmadan yolu yok mu V13.0.1.0.SKBMİXM yüklü bende bu sanırım pilot sürüm müş birde V13.0.1.0.SKBTRXM varmış bunu indirsem nasıl yüklerim fastboot var birde recovery var link olarak
Üst Alt