Yardım Stok rom kurulumu

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Arkadaşlar hayırlı günler herkese oneplus nord cihazıma pixel rom yükledim memnun kalmadım geri stok Roma dönmek istiyorum ama yükleyemedim geriye yardımcı olabilecek birisi var mı bana teşekkürler

OnbirinBiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
No One
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
msm download tool ile yükleyebilirsiniz sorumluluk size ait linkteki sitede anlatım mevcut

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
msm download tool ile yükleyebilirsiniz sorumluluk size ait linkteki sitede anlatım mevcut
Riski nedir ki hocam şuan pixel rom kurulu kullanıyorum ama daha iyi değil stock rom dan geri dönmek istedim bu sebeple riski varsa açıklar mısınız

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Riski nedir ki hocam şuan pixel rom kurulu kullanıyorum ama daha iyi değil stock rom dan geri dönmek istedim bu sebeple riski varsa açıklar mısınız
tüm yazılım yüklerken oluşabilecek risklerden daha yüksek bir riski yok verilerinizin silineceğini biliyorsunuzdur ayrıca bl kilidiniz kapanacak genel bir sorumluluk reddi olarak düşünebilirsiniz

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Hocam videodaki yönergeleri doğru yaptıktan sonra herhangi bir sorun yaşamazsanız, oneplus8pro kullanıyorum kaç kere crashdump mode a düştü telefonum msm tool ile stack roma döndüm sıkıntısız.

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
tüm yazılım yüklerken oluşabilecek risklerden daha yüksek bir riski yok verilerinizin silineceğini biliyorsunuzdur ayrıca bl kilidiniz kapanacak genel bir sorumluluk reddi olarak düşünebilirsiniz
Tamam teşekkürler umarım hallederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam videodaki yönergeleri doğru yaptıktan sonra herhangi bir sorun yaşamazsanız, oneplus8pro kullanıyorum kaç kere crashdump mode a düştü telefonum msm tool ile stack roma döndüm sıkıntısız.
Teşekkür ederim yaparım sanırım

Üst Alt