Cengo1995 kullanıcısının son içeriği

1. C

Sohbet AirPods 2 Alınır mı?

hayır huawei frebus 3 ve jabra elitr75 t aldım ikiside güzel ses veriyor 1592650685 android telefon kullanan android kulaklık alsın
  2. C

Yardım Bluetooth kulaklık performansı

evet memnunum zaten airpods2 rakibi olamaz rakibi airpods pro oda kulak içi kulak içi kulaklıklar bir müddet sonra rahatsız etmeye başlıyorlar tabii bu tercih meselesi 1000 tl ve üstü kulaklıkların çoğunu kullanmış birisi olarak frebuds 3 ü tavsiye ederim özelikle telefon görüşmesi için müzik...
  3. C

evet haklısın doğru tespit yapmışsın sorun airpods 2 de değil eğer apple kulaklık kulanacaksan apple telefonla kullanacaksın buda apple politikası ben airpods 2 ile bayağ uğraştım xiaomi mi max 3 telefonda ne yaptıysam yeterli ses yani gerçek sesi alamadım sonunda telefonumu sevdiğim için...
  4. C

evet memnunum iki ay oldu alalı ses olarak bas tiz dengesi çok iyi pil airpods 2 den daha iyi baslar daha iyi bugüne kadar kopma yaşamadım airpods 2 manyetik ortamlarda kopma yapıyordu bunda öyle birşey yaşamadım karşı taraf telefon görüşmelerimde kulaklıktan konuştuğumu anlamıyor gürültü...
  5. C

bunun herhangi bir çözümü yok ben dört ay uğraştım airpods 2 ile telefonum mi max 3 denemediğim rom program kalmadı sonunda airpodsu sattım huwai frebuds 3 aldım problem bitti iki seçeneğin var ya kulaklığı değiştirecen yada telefonu.
  6. C

Soru Freebuds 3 vs AirPods 2. nesil

frebuds 3 al bende ikiside var airpods 2 aldım önce fakat xiaomi telefonlarda ses problemi var sesi az ve boğuk çıkıyor her şeyi denememe rağmen çözemedim.bir ay önce huwai frebuds 3 aldım ses dengesi baslar tizler çok iyi herhangi bir kopma yaşamadım kulağa takar takmaz bağlanıyor şarzı çok...
  7. C

Yardım Mi 6 telefonum apple airpods ile az ses çıkartıyor

dört aydır uğraşıyorum herhangi bir çözümü yok dolby atmos viper hiç birisi çözüm değil çözümü xiaomi nin bulması lazım diğer bütün telefonlarda çalışan kulaklık xiaomi telefonlarda ses vermiyor.telefonum mi max 3 rootlu eu rom kullanıyorum denemediğim rom kalmadı çözüm bulamadım.
  8. C

Soru Airdots pro vs Apple airpods

kaliteli bir ürünü ucuza alaması f/p ürünleri diyorsan farklı onlarda verdiğin para kadar ses verir bugün piyasaya baktığımızda ben 1000tl altında pek kaliteli kulaklık göremiyorum
  9. C

Yardım Airpods 2.nesil düşük ses problemi

telefonu değiştirme ben huaewi free buds 3 aldım muhteşem bir sesi var ses yüksekliği bas tiz ne ararsan var şarzı mükemmel airpods,u kullanmıyorum artık dolby atmos vipermiş hiç birine gerek kalmadı.
  10. C

telefonu rootlayıp twrp kurman lazım uzun bir iş nasıl uapacağına dair başlıklar var fakat onları da yapsanda airpost un gerçek sesini alamıycaksın bu ixiaomi telefonlarda bu konuda bir sıkıntı var bende telefon değiştirmeyi düşünüyorum veya android uyumlu bir kulaklık alıcam bi suru seçenek...
  11. C

selam ben bayağdır uğraşıyorum bu konuyla dolby ve powerump yükle düzeliyor en fazla sesi bu kombinde veriyor powrump google markette var yükleyebilirsin
  12. C

Yardım Xiaomi ile apple airpods 2 ses azalma sorunu

samsun note 9 var sıkıntı yok asus zenfone max pro var sıkıntı yok samsung note 8 sıkıntı yok bendekiler bunlar bence xaomi telefonların bluetooth yazılımında sıkıntı var.
  13. C

Yardım Xiaomi ile apple airpods 2 ses azalma sorunu

selamlar bu konuda apple suçlu değilki dikkatinizi çekerim bu sıkıntı yalnızca xiaomi cihazlarda var kullaklık xiaomi harici cihazlarda gayet güzel ses veriyor bence bu konuda bir şeyler yapması gereken xiaomi
  14. C

Yardım Mi 8 Airpods kulaklık kısık ses problemi

selam bendede airpods 2. nesil var aynı sorunu bende yaşıyorum ı phone ile eşleştirdikten sonra oldu biraz araştırdım airpodslar ıphone telefona bağlanınca güncelleme aldığını öğrendim hatta bir hafta evel airpods pro ile airpods 2 ye bir güncelleme daha geldi belki düzelir diye güncelledim bir...
  15. C

Yardım Airpods ve Android cihaz

evet sıkıntı airpods 2 olanlarda bende ilk aldığımda çok iyi ses veriyordu arkadaşın apple cihaza bağladık denemek için o anda kullaklık güncelleme almış sıkıntı ondan sonra başladı yani güncelleme yapmasaydık sıkıntı olmıyacaktı.
Üst Alt