Cengo kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi band 6 stres takibi sorunu

Merhaba arkadaşlar, Mi band 6 bilekliğim 5dk lık aralıklarla stres takibi yapması gerekirken yapmıyor, kafasına göre2-3-4 saat yapmadığı oluyor. Ürünü alalı bir hafta oldu, yazılımsal bir hata mı donanımsal mı bilemiyorum. Başına gelen varsa veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  2. C

Çözüldü Mi5 Facebook Bildirim Sorunu

Hocam bunların hepsini denedim zaten diğer uygulamalardan bildirim alabiliyorum sorun sadece facebookda hepinize teşekkür ederim yine de ilgilendiğiniz için android 7 kısa bir zamanda global versiyona da gelecektir sanırım çin beta kullanıcıları kullanmaya başlamışlar android 7de sorunum belki...
  3. C

Hocam uygulama içinden kontrol edin demişsiniz facebook uygulamasını açtığımda bildirimler kısmında 2-3 bildirim oluyor sorunum bu bildirimlerin telefona gelmemesi
  4. C

Facebook uygulamasını kaldırıp tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı.
  5. C

Uygulamayı kaldırmayı denemedim fakat fabrika ayarlarına döndürdüm bikez değişmedi şimdi dediğinizi yapmayı deniyeyim bide belki işe yarar
  6. C

Merhaba arkadaşlar mi5 cihazımda facebook bildirimleri tuhaf bir şekilde çalışıyor bildirimler bazen geliyor bazen gelmiyor mesela facebook uygulamasını açıyorum 5 adet bildirim gözüküyor ama telefona uyarı gelmiyor birsürü şey denedim ama düzeltemedim malesef bildirim izinlerinin hepsi açık pil...
Üst Alt