cemal757 kullanıcısının son içeriği

1. cemal757

Rom Redmi Note 10 Pro Endonezya miui 14

kilit açık değilse önce kilit açacaksın sonra tgz uzantılı fastboot rom indirip mi flash uygulamasıyla kuracaksın
  2. cemal757

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Test surecim asagi yukari bitmeye basladi daha tamamen bitmedi bile batarya full wifi karanlik mod acik orta isik ayari (oto kapali) oyunsuz sadece youtube instagram whatsapp vs. kullanarak 12 13 saat civari bi ekran goruntusu veriyor eski bataryada 8 saat anca alabiliyordum bu kosullarda
  3. cemal757

1627745250 Kapak normal şekilde düzgün kapanması çok zor duruyor açıklık mevcut ancak kapak arkasında duran pedler var onları çıkardım açıklık baya azaldı bu şekilde zorlayarak düzgün yapıştırılabilir ben yapıştırmadam kullanmayı düşünüyorum kendi yapışkanı tutuyor kılıfla sorun olmuyor zaten...
  4. cemal757

Yardım Mi9t deji batarya yavaş şarj

Normal değil kablo yada sarj cihazi orjinal degilse sorun olusturabilir
  5. cemal757

Bataryayi aldim dun elime ulasti su anda test yapiyorum telefonun kapagini henuz tam olarak yapistirip kapatmadim herhangi bir sorusu olan varsa yazsin, performansi eski bataryaya gore cok iyi gibi su an
  6. cemal757

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

Global fastboot rom olan linklerden surumune dikkat edin hangi surum istiyorsaniz onu yukleyin dusuk surum yuklerseniz otadan guncelleme surumleri gelecektir haberiniz olsun Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. cemal757

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

Hicbir sikinti olmaz global cihazina kendi orjinal global romunu flashliyorsan Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. cemal757

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

MIUI Global 11.0.5.0 full wifi ile kullanım
  9. cemal757

Soru Note 8 Pro Unlocked telefonu tekrar kilitleme işlemi hakkında

Cevaplar için teşekkürler :) tehlikeli olduğunun farkındayım yüksek ihtimal kaldırma yoluna girişmeyi pek düşünmüyorum
  10. cemal757

Yani burdan şunu mu anlamalıyım global sürüm bir telefonum var ve miflash ile global sürümü yüklerken lock seçeneğini de işaretlersem bir sorun çıkmaz değil mi?
  11. cemal757

Forumda bununla ilgili pek bir bilgi bulamadım telefonu tekrar kilitlemek istesek yapablir miyiz? Yaparken telefonun brick vs. olma olasılığı var mıdır ? Bu konuda deneyimli arkadaşlar varsa bilgilendirirse çok iyi olur, şimdiden teşekkürler :)
  12. cemal757

Yardım Redmi Note 7 cihazım hiçbir şekilde açılmıyor yardım!!

Ben kapak açma işlemini bildik bir telefoncuya götürüp yaptırsam daha iyi olcak daha fazla bozmak istemiyorum telefonu ankarada bu işlerle ilgilenen bir yer varmış oraya götürecem bakalım şimdilik :)
  13. cemal757

Yardım Redmi Note 7 cihazım hiçbir şekilde açılmıyor yardım!!

Cihazı twrp ile eski yedeği geri yüklerken (yüksek ihtimal yanlış şeyleri silip yüklerken oldu) artık telefonum açılmıyor ne fastboot ne de başka şekilde açılmıyor sadece bilgisayardan usb taktığım zaman aygıt yöneticisinde Qualcomm hs-usb qdloader 9008(com3) adlı aygıt ünlem işaretli olarak...
  14. cemal757

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Sifre desen vs. kullanmam hocam, daha once boyle bir sey yoktu bu surumle alakali bir durum olabilir mi acaba Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. cemal757

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Yeni surumu yuklerken twrp ekraninda password istiyor sorunun cozumunu bilen var mi Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt