cemal4442 kullanıcısının son içeriği

1. C

Haber Oreo güncellemesi

Miui 7 den itibaren kullanıyorum miui 10 gayet iyi geldi bana hız olarak falan ama ekran süresi her güncellemede daha da azalıyor. Eğer ekran süresine takılmam ben diyorsanız yükleyin.
  2. C

Haber Oreo güncellemesi

Ben ilk otaya gelmeden yüklemiştim şarj konusunda berbat (4 çekirdek aktif olduğu için) onun dışında bir sorun görmedim gayet hızlı arayüzleri ayrıca pubg artık eskisi gibi pek kasmıyor sadece arada bir hafif kasma oluyor. Ekran süresini uzatılırsa gayet iyi ama telefon eskidiği için...
  3. C

Rom [Mi5s][Miui10]Global Stabil 10.1.1.0[Nougat]

Hocam temiz kurulumu nasıl yaparız ? Tam bilgim yok ben sadece otadan gelen güncellemeleri yüklüyorum.
  4. C

Sadece 4 çekirdeğin aktif olmasını bekliyorum ben :) 1542182427 Daha doğrusu pubg da telefon kasıyor ve çok ısınıyor android 8.0 de bu sorun giderildi diye yazıyor yükleyen arkadaşlar ondan dolayı hocam.
  5. C

Teşekkür ederim hocam android 8.0 ne zaman gelir ? Bide bu güncelleme ile 4 çekirdek aktif çalışır mı ?
  6. C

Güncelleyiciden seçip yükleyebilir miyiz hocam ?
  7. C

Yardım Lg panelli mi5 hakkında

Ben dediğiniz programı yükledim fakat hiçbir etkisi olmadı boşa indirmeye gerek yok
  8. C

Yardım Mi5s Batarya Performansı Yardım

Global betanın hangi sürümünü yükleyeyim? Bide güncelleyiciden dosyayı seçip güncellesem sıkıntı olurmu? Teşekkür ederim bu arada
  9. C

Yardımcı olabilecek kimse yokmu ?
  10. C

Yaklaşık 3 haftadır kullandığım mi 5s in batarya performansından pek memnun değilim. Telefon herşeyiyle mükemmel ama ekran süresi 5 saat civarı veriyor ve kararlı sürümünde dokunmatikde bazı sorunlar var. Şarj süresi olarak 7 saat civarı ekran süresi alabileceğim bir beta sürüm varmı? Bu konudan...
  11. C

Yardım Mi5s şarj ve kamera camı

Peki ilerki bir süreçte ben telefonu garantiye göndersem kamera camını temizlerler mi? Şarj konusu hakkında daha fazla şarj süresi alabileceğim başka bir öneriniz var mı? Yardımcı olanlara teşekkür ederim.
  12. C

Kamera camının tam köşesinde çok ufak çok dikkatli bakıldığında görülüyor ve kamera çekiminde bir sıkıntı yok. Bide 20 gün falan beklemek istemiyorum. Bir süre kullandıktan sonra garantiye gönderdim kamera camının içini temizlerle mi ? Cihazdan zaten çok memnumum bugün 5 saat ekran süresi verdi...
  13. C

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 3 gün önce bende bir mi5s sahibi oldum. Telefon yazılım ve işlemci hızı olarak müthiş fakat beni hayal kırıklığına uğratan kamera camının içinde 2 tane ufak toz bulunması baya bir soğuttu telefondan beni bunun çözümü nedir ? Bide şarj çok az gidiyor 8.0.3.0 sürüm...
Üst Alt