cemal3180 kullanıcısının son içeriği

1. cemal3180

Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

Oyun oynamıyorsan Resurrection Remix öneririm
  2. cemal3180

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Hala EU kullanan var mı güncellemelerdeki durumlar nasıl ?
  3. cemal3180

Soru Xiaomi Mi 9T Pro için en uygun en stabil rom?

Hocam hem oyun hem stabilite konusunda eğer MIUI kullanmak istiyorsanız global der susarım. Eu vs hep vasat durumda şuanda. AOSP rom isterseniz Android 11 takıntınız varsa yani olmazsa olmaz Android 11 benim için diyorsanız - OctaviOS - Evox - CrDroid - Havoc öneririm. Android 10 olarak ise -...
  4. cemal3180

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Global 12.5.1.0 RFKMIXM İndirme Bağlantısı

Hocam değişiklikler nelerdir ? Bulamadım bir türlü Googleda changelogu.
  5. cemal3180

MIUI 12.5 Şuana kadar ki en iyi 12.5 rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.1.0 India Stable

VN sadece beta çıkarıyordu aylar önce denemiştim gayet stabil ve sorunsuzdu. Stable de çıkardılarsa denenir :) Ekstra özelleştirmeleri de vardı betalarında durum çubuğundaki saati ios gibi ortaya alma vs stabile de eklemişler mi hocam? Elinize sağlık.
  6. cemal3180

Soru Mi 9T Pro'da güncel olarak MiuiPro rom kullanan var mı?

ve Aleyküm selam hocam OneOS RevOS olduğu zamanlar çok memnundum çok kullandım MIUI 11 zamanlarında. İlk MIUI 12, 12,5 çıktığında da bir şans vermiştim ve beni üzen sonuçlar almıştım. Açıkçası genelde oyun oynadığım için MIUI biraz üzüyor eskisi gibi kerneller de kalmayınca mecbur kalıyorum...
  7. cemal3180

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Hocam bildirimin üstüne uzun basıp bildirimi kapatabilirsin kapatınca da haftalık güncellemenin bildirimi gelmez onun için de siz 7-8 günde bir sistem güncellemeye girip denetle demelisiniz. Yeni güncellemenin gelip gelmediğini öğrenmek için.
  8. cemal3180

Hocam global olarak hindistan romunda miui araması ve mesajı var onda da poco launcher var ve NFC yok.
  9. cemal3180

Güncel olarak MiuiPro romu kullananlar biraz bahsedebilirler mi akıcılık, takılma, donma, şarj, ısınma vs. Uzun süredir AOSP rom kullanmaktayım ve MIUI'a dönmek istiyorum Eu tarafına baktığımda paneli aşağıya indirirken gözle görülür takılmalar, oyunlarda kasmalar vs söz konusu Global'e döneyim...
  10. cemal3180

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

MiuiPro'yu Mi 9T Pro da kullanan var mı önerir misiniz? Xiaomi Eu da kasmalar takılmalar mevcut bildirim panelini aşağıya çekerken, oyunlarda vs MiuiPro ne durumda? AOSP rom kullanmaktan gına geldi Global'de de MIUI araması, mesajlaşması, uygulama çekmecesi, sağlık uygulaması vs yok.
  11. cemal3180

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Hindistan V12.5.1.0.RFKINXM İndirme Bağlantısı

Poco kullanırım hocam sorun değil :)
  12. cemal3180

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Hindistan V12.5.1.0.RFKINXM İndirme Bağlantısı

Globalle arasındaki fark nedir hocalarım? Bildiğim kadarıyla nfc yok birde arama ve SMS miui uygulamaları başka farkı var mı?
  13. cemal3180

Mod K20 Pro'dan Mi 9T Proya çevirme MIUI 12.5

Elinize sağlık hocam.
Üst Alt