cea kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi 11T Google Hesabı Doğrulama Sorunu

Merhabalar, Mi 11T (agete) cihaz var elimde. Cihaza girilen gmail hesabı hem unutulmuş hem de şifre kurtarma operasyonu yapılamıyor. Telefonun bootloader kilidi de aktif. Üstüne bir de telefonu resetlemişler panikleyip. Şu an cihazı açıyorum "Telefonu Kur" uyarısı geliyor ve gmail adımında...
  2. C

Rehber [Mİ8SE] Android 10 Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

Hocam ellerinize sağlık. 20.3.19 versiyonunda denedim portre modu düzelmiş proximity sensör de gayet güzel çalışıyor. Çok teşekkürler.
  3. C

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Hocam 9.11.28 romu updater üzerinden gönderilmedi mi? Bilgisi olan var mı? Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
  4. C

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Aynen katılıyorum ayrıca Proximity Sensör de de hata mevcut Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
  5. C

Yardım MI8SE MIUI11 Proximity Sensör

Nasıl yani hocam detay verebilir misiniz?
  6. C

Yardım MI8SE MIUI11 Proximity Sensör

Merhabalar, MI8SE telefonuma MIUI 11 9.11.11 kurdum ve profiximity sensör hatası alıyorum. Arama geldiğinde ya da yaptığımda ekran kapanmıyor. Calibre etmeye çalıştığımda değerler hep 0.0da kalıyor. Var mıdır bilgi sahibi olan? Şimdiden teşekkürler.
  7. C

MIUI 11 Redmi Note 7 Mi Room (Android 9.0) 9.12.12 Beta Rom

9.11.7 beta sürümü bence tam anlamı ile felaket. bildirimler bozuk. proximity sensör çalışmıyor ve ekran kilidi tek seferde açılamıyor. bu tip hatalarından dolayı bu sürüm çok buglı. Yeni sürümü bekliyoruz. Bu sorunların hepsinin bildirimi de yapıldı.
  8. C

Diğer Xiaomi Cihazınla çektiğiniz en iyi fotoğraf hangileri?

Haklısın vallaha güzel fotolar ellerine sağlık Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
  9. C

Diğer Xiaomi Cihazınla çektiğiniz en iyi fotoğraf hangileri?

Fotolar gerçekten çok güzel ufak bir paylaşım da ben yapayım istedim. Manuel mod akşam 7-8 arası Ankara atakuleden gökyüzü. Not: hiç bir oynama yoktur. Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
  10. C

Çözüldü Mi8 Se 3. Parti Uygulamalarda Reklam

Büyük ihtimalle virüs gelmiş bir yerden. Romu baştan yüklerseniz düzelir diye tahmin ediyorum. Ama data ve cache silmelisiniz. Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
  11. C

Rom 9.6.20 Modem Dosyası Düzenlenmiş Çalışan Rom

Ellerine sağlık hocam. Teşekkürler.
  12. C

Yardım Mi8 Se Mesajlaşma Çalışmıyor.

Yeni sürüme güncelleyerek de çözülür. Bunun için forumdaki konuyu takip edebilirsiniz. Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
  13. C

Rom 9.6.20 Modem Dosyası Düzenlenmiş Çalışan Rom

Hocam ellerine sağlık.
  14. C

Yardım Mi8 Se Mesajlaşma Çalışmıyor.

Hocam selamlar, telefonunuz güncelleme aldı sanırım ve geri eski sürüme döndünüz. Eğer durum böyle ise eski romu dataları silerek tekrar yüklemeniz gereklidir. Bu şekilde telefonunuzun mesajlar kısmı düzelecektir. NOT: BU İŞLEM TELEFONUNUZDAKİ TÜM VERİLERİN SİLİNMESİNİ İÇERİR. MESAJLARINIZ VE...
  15. C

Yardım Mi 8 Şebeke Sorunu

Merhaba, Sorunun aynısı bende de var. Fakat çözüm bulamıyorum. İlk olarak başka bir başlık altında sim kart 128K ondan olabilir yazmışlar fakat sorun o da değil. TürkTelekom sim kartım normal çalışıyor iken Vodafone hattım çalışmıyor. Hatların yerini değiştiriyorum, Vodafone yine yok. Bu sorun...
Üst Alt