Yardım Mi8 Se Mesajlaşma Çalışmıyor.

abdullahbilgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi Max
Konular
1
merhaba arkadaşlar konu varmıydı bilmiyorum ama bulamamış olabilirim.
Mİ8 SE cihazımda mesajlaşma sistem uygulamasını hiçbir şekilde çalıştıramıyorum.
ne mesaj geliyor nede gidiyor. daha doğrusu uygulamaya girmek istediğimde hata kodu alıyorum.
konu ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can Ezgi
Cihazım
Mi 8SE
Konular
3
Hocam selamlar,

telefonunuz güncelleme aldı sanırım ve geri eski sürüme döndünüz. Eğer durum böyle ise eski romu dataları silerek tekrar yüklemeniz gereklidir. Bu şekilde telefonunuzun mesajlar kısmı düzelecektir.

NOT: BU İŞLEM TELEFONUNUZDAKİ TÜM VERİLERİN SİLİNMESİNİ İÇERİR. MESAJLARINIZ VE TELEFON İÇERİSİNDEKİ HER ŞEY SİLİNECEKTİR.

Oyla:

abdullahbilgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi Max
Konular
1
Hocam selamlar,

telefonunuz güncelleme aldı sanırım ve geri eski sürüme döndünüz. Eğer durum böyle ise eski romu dataları silerek tekrar yüklemeniz gereklidir. Bu şekilde telefonunuzun mesajlar kısmı düzelecektir.

NOT: BU İŞLEM TELEFONUNUZDAKİ TÜM VERİLERİN SİLİNMESİNİ İÇERİR. MESAJLARINIZ VE TELEFON İÇERİSİNDEKİ HER ŞEY SİLİNECEKTİR.

Merhaba bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler.
Tüm verilerim silinmeden yapmanın başka hiçbir yolu yokmu ?

Oyla:

GildorAmandil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
asrin
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Bende de aynısı oldu.. Güncellemeden sonra şebeke gidince eski sürüme geri döndüm ve aynı aynı sorunu yaşadım..Yeni romdaki Şebeke sorunu ile ilgili konularda anlatılanları yaparak yeni sürüme tekrar güncelleyerek sorun ortadan kalktı..

Oyla:

cea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can Ezgi
Cihazım
Mi 8SE
Konular
3
Bende de aynısı oldu.. Güncellemeden sonra şebeke gidince eski sürüme geri döndüm ve aynı aynı sorunu yaşadım..Yeni romdaki Şebeke sorunu ile ilgili konularda anlatılanları yaparak yeni sürüme tekrar güncelleyerek sorun ortadan kalktı..
Yeni sürüme güncelleyerek de çözülür. Bunun için forumdaki konuyu takip edebilirsiniz.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt