cdemir kullanıcısının son içeriği

1. cdemir

Soru Telefon neden brick olur

Usb hata ayıklamadan bağımsız; Fastboot modda en azından orijinal rom yükleyebilmeniz lazım diye biliyorum. - PC için usb sürücülerini tekrar yükleyin. - PC de kabloyu farklı bir porta takın. - Orjinal rom yükleme yaptığınız uygulamanın farklı sürümlerini deneyin . İlk etapta aklıma bunlar...
  2. cdemir

Soru TURKCELL de bedava GB olmuyormu

Salla kazan yazmıuştım. Ama onu kullanıyormuşsunuz.
  3. cdemir

Soru Sıfırlanır mı

Sanal zeka genel cevap vermiş. 😅 İmei atılmış bazı modellerde telefon ayarlarından sıfırlama yapınca imeinin silinme riski var diye biliyorum. Siz modelinize göre araştırın.
  4. cdemir

Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

Ellerinize emeğinize sağlık :)
  5. cdemir

Yardım Güncelleyici sürekli olarak duruyor

Kilidi açtığınız anda garanti sonlanır diye biliyorum. (Eski konularda bahsi geçmişti) Sonradan kapatmanız farketmiyor. Tabi bunun için garantiye gönderdiğinizde kontrol etmeleri lazım. Ama sanırım o şekilde kontrol etmiyorlar.
  6. cdemir

Yardım Bilgisayarım yok Endonezya rom nasıl yüklerim

Hala geçerli mi bilmiyorum ama telefon üzerinden farklı ülke romu atma yöntemi vardı. Güncelleme menüsünden yapılıyordu. Atacağınız romun ismini güncelleme dosyasıyla aynı yapıp güncelleme dosyası olarak onu seçiyordunuz diye hatırlıyorum. Sizin modele oluyor mu araştırın isterseniz.
  7. cdemir

Yardım Bilgisayarıma telefonumu ses yansıtıcı olarak bağlayabilir miyim?

Merhaba, Bu konuyu inceleyin. https://www.technopat.net/sosyal/konu/bilgisayar-sesi-telefona-nasil-verilir.1464506/
  8. cdemir

Yardım Rom yükleme

Rica ederim ;) Yalnız tam emin olmadan yapmayın. Ve her ihtimale karşı verilerinizi yedekleyin.
  9. cdemir

Yardım Rom yükleme

Bir ara güncelleme yöntemiyle farklı stok romlar yüklenebiliyordu. Sizin telefona geçerlimiydi bilmiyorum ve hala geçerlimi bilmiyorum. Bu konuyu bir inceleyin. https://forum.miuiturkiye.net/konu/bilgisayarsiz-rom-yukleme-surum-dusurme-surum-yukseltme.125422/ Custom rom atacaksanız kilit açma...
  10. cdemir

Yardım Magisk güncelledikten sonra fastbootda kaldı

Yanlış bilmiyorsam magisk; boot partitionu değiştiriyor. O yüzden format data yeterli olmamıştır. Peki format data dan sonra recovery de usb kablo takınca dahili hafıza bilgisayarda görülmeye başladı mı ? Eğer görülüyorsa yukarıdaki linkten uygun unuinstal zip dosyasını telefona atıp twrp den...
  11. cdemir

Yardım Magisk güncelledikten sonra fastbootda kaldı

Eğer twrp açılıyor ve usb kablo taktığınızda dahili belleği görebiliyorsanız. Linkten, sürüme uygun zip dosyasını indirip telefona atıın ve twrp ile kurun. İşlem sorunsuz olursa magisk kalkacaktır. https://magiskzip.com/magisk-uninstaller/#Download_Magisk_Uninstaller_Zip_243
  12. cdemir

Çözüldü Mi10T Pro (Miui 13) Sorun Hk.

Data şifreleniyor o zaman. Maalesef benim bildiğim başka bir yöntem yok. İnşallah tecrübeli bir arkadaşın bildiği bir yöntem vardır. :)
  13. cdemir

Çözüldü Mi10T Pro (Miui 13) Sorun Hk.

Mevcut durumda, Twrp yi yeniden yükleyip sonra magisk kurmak istemiyor olmanızın nedeni nedir ? yedek alıp 12.5 e dönüp, sonra tekrar 13'e dönmekten daha az zahmetli ve hızlı olur. Tam emin olmamakla beraber, yüksek ihtimal bu haliyle twrp'yi tekrar yüklerseniz, mevcut romunuzu kullanmaya devam...
  14. cdemir

Yardım fotograflar PC de açılmıyor.

Photoscape'i görüntüleme amaçlı değil; toplu şekilde düzenleme yapıp, windows fotoğraf görüntüleyecisinde açabilmeniz için önermiştim. Söylediğim yöntem de orjinal fotoğralarınızı bozmaz, kopya alır. Çizgi romanlarda balon silme işlemi yapıyorum. Bazı çizgi romanlar, düzenleyicide açılmıyor...
  15. cdemir

Yardım fotograflar PC de açılmıyor.

https://download.cnet.com/PhotoScape/3000-2192_4-10703122.html?part=dl-6295843&subj=dl&tag=button Buradan photoscape uygulamasını indirin. Kurduktan sonra; Toplu düzenleyici sekmesini seçin ve fotoğraflarınızı pencereye sürükleyip bırakın. Sağ üst taraftan tümünü dönüştür düğmesine basın. Her...
Üst Alt