Catzzo kullanıcısının son içeriği

1. Catzzo

Sohbet Rom Alma Konusudur.! | Davinci (Alındı)

Bende gruba dahil olmak istiyorum yardimci olurmusunuz.
  2. Catzzo

Yardım Mi 13 Ultra MIUI 14.0.2.0 Fake Room ?

Bende de Face Rom var ota üzerinden manuel kuruluma izin verir mi 1710493602 Birde telefonda direnç var bootloader açsam imeiler silinir mi
  3. Catzzo

Rehber Redmi Note 12 Pro 5G - Google Camera Gcam

Aida64 Programında kamera çözünürlüğü bu şekilde gözüküyor normalmidir sizce ..
  4. Catzzo

Yardım SMOMIXN romunu SMOMIXM yapınca IMEI gider mi?

Aida64 de teste soktum kameralar bu şekilde gösterdi normal mi.
  5. Catzzo

Yardım SMOMIXN romunu SMOMIXM yapınca IMEI gider mi?

Mrb Arkadaşlar Bende de Redmi Note 12 Pro + Aldım. SMOMİXN model 14.0.3.2 yüklü geldi NFC ibaresi bile gözükmüyor band 20 sorunu yaşanıyor ses karşıya kötü gidiyor.bootloader kilidi için başvuru yaptım.Farkli Rom denemek istiyorum.Acaba NFC ve Band 20 duzelirmi.
  6. Catzzo

Soru SMOMİXN hangi rom oluyor?

Mrb Arkadaşlar Bende de aynı model ve MIUI sürümü yüklü geldi NFC ibaresi bile gözükmüyor band 20 sorunu yaşanıyor ses karşıya kötü gidiyor.bootloader kilidi için başvuru yaptım.Farkli Rom denemek istiyorum.Acaba NFC ve Band 20 duzelirmi.
  7. Catzzo

Rom Masik™ X 11.3 Android Q (10) Mİ 9T

Bir çok Xiaomi uygulaması yenilenmesi gerekti hesap makinesi hata veriyordu son sürüm yükledim müzik uygulaması keza aynı rehberdeki resimlerim tam ekran olmuyor buna çözümû olan varmı acaba..
  8. Catzzo

Şimdilik Sorun Yok Gibi Bakalım İlerde Ne Olur.İnstagram hikaye kaydetme sorunu devam ediyor.
  9. Catzzo

Twrp kurulum bittikten sonra şöyle bir hata alıyorum No such file or directory reboot system yaptıktan sonra açılıyor fakat düzgün kuruldumu anlamadım.yardımcı olabilecek varmı?
  10. Catzzo

Yardım İnstagramda hikayenin 2. kısmını ekleyememe

Kesin Çözüm Android 9 Sürümüne Geçmek Denedim Oldu.
  11. Catzzo

Recovery Redmi Note 5 - Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı

Redmi note 5 için uzun aramalarimdan sonra tek uyumlu twrp bu oldu note 6 pro için de bu şekilde twrp niz varmidir.
Üst Alt