cartok kullanıcısının son içeriği

1. C

mi5s plus global rum yuklerken hata veriyor

Cevap için teşekkürler hocam. Ancak orjinal global rom kurmak için neden unlock yapmak zorundayız onu anlamadım. Bu son yaptıkları çok saçma olmuş.
  2. C

mi5s plus global rum yuklerken hata veriyor

Çözebildiniz mi sorunu? China Developerdan Golabal rom a geçmiyor. Edl moda da geçmiyor telefon.
  3. C

Redmi note 3 ses problemi

Arkadaşlar eşime aldığım Redmi note 3 3 gb/32 gb telefonda karşı tarafa ses gitmiyor. Bir çok rom denedim. Şimdi en son Developer rom yüklü. Aklıma artık başka bir şey gelmiyor. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü nadir de olsa düzeliyor. 1 aramada ses gidiyorsa 5 aramada gitmiyor. Şu anda...
  4. C

SATILIK Mİ4 64GB BEYAZ(KAYITLI)+Mİ BAND+EKRAN KORUYUCU KUTU VE AKSESUARLARIYLA

TELEFONLAR SIFIRDIR VE MEVCUTTUR. ÖNSİPARİŞ FİLAN DEĞİLDİR.  ANKARADAN ELDEN HEMEN TESLİM ALABİLİRSİNİZ. ANKARA DIŞINA AYNI GÜN KARGO YAPILIR.  HEPSİNİN KUTUSU VE TÜM KUTU İÇERİĞİ MEVCUTTUR. BUNLAR İÇİN EKSTRA ÜCRET ÖDEMEZSİNİZ.  FİYATLAR:  Mİ4 64 GB BEYAZ(WHİTE) + EKRAN KORUYUCU...
  5. C

Alınık Xiaomi mi4 64 GB veya 16 GB

64 gb beyaz var hocam sıfır kayıtlı yanında ekran koruyucu ve mi band hediye 1250 TL
  6. C

MIUI Haftalık Güncelleme 5.1.16

Not: mert25 arkadaşın mesajına alıntı yaptım ama nedense görünmüyor. 
  7. C

MIUI Haftalık Güncelleme 5.1.16

Bende de aynı durum var. Açıklayabilirseniz sevinirim arkadaşlar. 
  8. C

Mobilden Veri İndirimi

Dediğiniz menüler nerde arkadaşlar biraz daha açıklar mısınız?
  9. C

Mobilden Veri İndirimi

Cvp: Mobilden Veri İndirimi Hocam ayarlar-durum çubuğu - manage notifications a tıkladığımda uygulama listesi çıkıyor. Ordan google play store u seçip mi dediğinizi yapacağız?
  10. C

Mobilden Veri İndirimi

Cvp: Mobilden Veri İndirimi Play store dan data hattından indirememe sorunu bende de var. İndirme simgesine tıklayıp unlimited ve search engine i kapadım. Ancak düzelmedi. Fikri olan var mı? Yabancı foruma da baktım benim gibi bazılarının durumu çözümsüz kalmış.
  11. C

IMEI ve bağlantı sorunlarının önüne geçin

Cvp: IMEI ve bağlantı sorunlarının önüne geçin imei konusunda gelişme var mı arkadaşlar?
  12. C

Cvp: IMEI ve bağlantı sorunlarının önüne geçin Bilgi için teşekkürler.
  13. C

Cvp: IMEI ve bağlantı sorunlarının önüne geçin Paylaşım için teşekkürler hocam. Bu konu ile bağlantılı olarak imei değiştirme işlemini de yapabilir miyiz?
  14. C

Çinden Mİ4 satın almak

Cvp: Çinden Mİ4 satın almak Çinden döndüm arkadaşlar. 5 adet Mi4 16 gb getirdim. Maalesef karaborsa olduğu için 64 gb çok pahalıydı. 16 gb modelini bile 950 TL ye aldım. 1100 TL ye satıyorum.  Doğru olur mu bilmiyorum ama Donanımhaber ilanım aşağıda. Uygun değilse silerim...
Üst Alt