CARDEX kullanıcısının son içeriği

1. CARDEX

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Mi Mix kullanıyordum mi 10t pro 256 cihaza geçtim. Resmen attan indim eşşeğe binmiş gibi oldum. Ekran,kalite ve performans olarak çok çok zayıf.
  2. CARDEX

Rom MiuiMix Miui 12 Beta [20.7.9]

mi mix 1 için olanını da bekliyorum.
  3. CARDEX

Rom MiuiMiX 20.3.26 Beta / Stabil Rom İndirme Bağlantıları

mi mix 1 e bu rom yüklenebiliyor mu?
  4. CARDEX

Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Ben linki bulamadım.
  5. CARDEX

Yardım Telefonumda 3G ve 4G çalışmıyor

2g çekiyor 3g 4g çekmiyor yokmu çözümünü bilen arkadaşlar. Cihazın garantisi devam ediyor.
  6. CARDEX

Yardım Mi Mix VoLTE hakkında (Türk Telekom)

Hepsinde çalışıyor.
  7. CARDEX

Volte Desteğini Aktif Etme

Mi mix ve diğer tüm Xiaomi telefonlarda Volteyi aktif etmek için (*#*#86583#*#*)bu kodu arama sayfasına girince volte aktif oluyor. Sonra ayarlardan sim kartlar & mobil ağlar girin ve Volte'yi etkinleştirin. Tabiki şebekenizin desteklemesi gerekiyor.
  8. CARDEX

Soru Xiaomi mi mix Türktelekom marka model görmüyor

Mi mix'te (*#*#86583#*#*)bu kodu arama sayfasına girince volte aktif oluyor. Sonra ayarlardan sim kartlar & mobil ağlar girin ve Volte'yi etkinleştirin. Tabiki şebekenizin desteklemesi gerekiyor.
  9. CARDEX

Yardım Mi Mix VoLTE hakkında (Türk Telekom)

Mi mix'te (*#*#86583#*#*)bu kodu denedim çalıştı. Şebekeniz desteklemesi gerekiyor.
  10. CARDEX

Sonunda telefonumu gördü ama oda mi max görüyor yani yine hatalı.
  11. CARDEX

Meteor yağmuru Çin teması

Arama yaptım 10 adet mi stock çıktı hangisi
  12. CARDEX

Yardım VOLTE

Türktelekom'u arayın şebekeden kaynaklanıyor.
  13. CARDEX

Telefonun marka model görmediğinde Volte özelliği varsa kullanamıyorsunuz.Online müşteri hizmetlerini kullanmıyorsunuz,mobil imzayı kullanamıyorsunuz.Bunlar bazıları.
  14. CARDEX

Her modelde olan birşeymiş.Fabrika bazen model ve marka yazarken farklı yazabiliyormuş.Bunuda düzelticek kişi veya kurum fabrikayla ithalatçı firma.Xiaomi Türkiyede distribütör olmadığı için yani Xiaomi Türkiye olmadığı için yani Türkiye de Xiaomi bir Türk firmasına bayilik vermemiş Türkiyede...
  15. CARDEX

Doğru söylüyorsunuz ama BTK bundan anlamaz bunu çözecek olanda yine ithalatçı firma adam telefonda problemi anlattı.Bu sorun sadece Xiaomide değilmiş Huavei samsung gibi firmalardada oluyormuş.Geçenlerde Huavei p10 lite de olmuş hemen düzeltme yazısıyla çözülmüş.Bunuda ithalatçı firma fabrikadan...
Üst Alt