canguller34 kullanıcısının son içeriği

1. C

Redmi Pro En Stabil Rom Hangisi. Herkes görüş Bildirsin

6,11,10 bende gayet memnunum.
  2. C

Yardım Redmi Pro Sürüm ve Rom Karmaşası

Miu 8.2 eu 6.11.10 en iyi eu rom fur tamamen türkçe sorunsuz
  3. C

Yardım Xiaomi framework hizmetleri

Framework hizmetleri nedir nedem yüzde 20 şaej yiyor?
  4. C

Yardım hücre bekleme

hücre bekleme pil kullanımı yüzde 15 20 lerde? normal midir?
  5. C

Yardım pil tasarrufu

pil tasarrufu için çok kullanmadığım uygulamalaro arka plan faaliyetlerini kısıtla seçeneğinde tutuyorum doğru mudur? ypksa mıuı pil tasarrufu daha mı mantıklı
  6. C

Yardım telefon sinyali

telefon sinyalinin tükettiği pil yüzde 60 larda önceden yüzde 5 ti 2-3 gündür böyle sorun nedir?
  7. C

Yardım şebeke sinyali

şebeke sinyalinin tükettiği pil yüzde 55 bazen 10 oluypr bazen 8 bazen 20,bu nedir?
  8. C

Yardım mobil veride aşırı pil gidiyor

mobil veride pil kullanımı wi fi ye göre çok daha fazla. olmayan şeyler çıkıyor,framework hixmetleri,android falan çıkıuor wi fi de yok. twitter bile daha fazla pil yiyor,normal midir?
  9. C

Yardım mobil veri ve pil

wifi yerine mobil veri varken daha mı çok pil yiyor? her şeyden yiyor android günlük kilit ekranı vs vs wifi deyken yok onlar hiç. anlamadım
  10. C

Yardım pil performans

beklemedeyken cihaz yüzde 10 gibi bir pil kullanımı olmuş,snapchat yüzde 20 gibi bir pil yemiş ve snapchat kullanmadım 2 saattir bekleme modu pil yemesi azalmış yüzde 8 e düşmüş yok mu bir çaresi? ayrıca şebeke kullanımı sinyal pil kullanımı yüzde 16,bu normal midir?
  11. C

Yardım miui8.1.2.0 global ekran süresi

bende 1s yazıuor 5 saattir kullanıyorum
  12. C

Yardım miui8.1.2.0 global ekran süresi

bu açık zaman yazan şey nedir?
  13. C

Soru Redmipro

6.11 .10 türkçe beta müthiş pil
  14. C

Yardım mi pcsuite

merhabalar redmi pro cihazım suite girmek istedim ancak you meed update your device before connecting suite diyor bağlanamadım
  15. C

Yardım program durduruldu

selamlar misal galeriden snape foto atarken birden program durduruldu diypr,ikinci deneyişimde oluyor. sorun nedir acaba
Üst Alt