canerorak kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Root'suz ekran çözünürlüğü düşürme

Root işlemi yapmadan telefonumu daha düşük çözünürlükte kullanmak istiyorum.İnternette biraz araştırma yaptım, ADB ile yapanlar var fakat ben bir türlü başarılı sonuç alamadım.
  2. C

Soru MİUİ 14'ten beklentileriniz nelerdir?

A7 2016 telefonumla resmi LineageOS kullanıdığım günleri özledim ): 1669134446 Oraya değinmeyi unuttum,kamera konusuda maalesef durum öyle. 1669134452 Oraya değinmeyi unuttum,kamera konusuda maalesef durum öyle.
  3. C

Romların açık kaynak kodları ne kadar paylaşılsada bu ciddi bir güvenlik riski.Fakat beni custom romlardan alıkoyan bir sorun var o da telefonumun tüm custom romlarda instagram ya da cnapchat kameralarında çektiğim videoları kısık sesle kaydetmesi.Whatsap,twiter ya da instagram dm den attığım...
  4. C

Kusura bakmayın hocam benim hatam,yazıp yazmama konusunda tereddüte düşmüştüm zaten.
  5. C

İyi ya da kötü,her yeni güncelleme beni heycanlandırmaya devam ediyor.Xiaomi eski satış oranlarını yakalayabilmek için yeni versiyonda kolları sıvayacak mı,yoksa kullanıcıları yeni yazılım problemleriyle hüsrana mı uğratacak bilmiyoruz.Şahsen ben yeni versiyon için olumlu şeyler...
  6. C

Yardım Bu uyarıları görmek istemiyorum

Denedim hocam,sorun şu ki apk'lar da yüklemiyor 😅
  7. C

Bootloopta kalmıyor,bazı cihazlar kalıyor bu durumda.Fakat bu ikidir apk yükleme konusunda sorun çıkarıyor.Mecburen yeniden sıfırlicaz.Hocalarım haklıydı,mi security'i silince saçmalamay başlıor.
  8. C

Güvenlik endişelerimden dolayı custom romları artık kullanmıyorum
  9. C

Ekran süresinde veya bekleme modunda bir fark yaşamadım,mevcutta durdurulan hizmeti tekrar tekrar bildiren hizmeti de kaldırdım.Uzun vadede ciddi problem olursa dediğiniz gibi farklı çözümler bulmaya çalışacağım.Şuan tek eksiği bir iki özelliğe erişemeyişim.Bakalım zamanla göreceğiz ne olacağını...
  10. C

Sohbet Reklam Engelleme

Temizlik yaparken sağ üstteki ayar sekmesinden reklam gösterme seçeneğini kapatabilirsin
  11. C

Sohbet Reklam Engelleme

ADB ile reklam hizmeti "MSA" yı kaldırmanız yeterli
  12. C

game turbonun işlemciyi sınırladığı geekbench in üreticisi tarfından kanıtlandı.Gameturbo da security ile entegre olduğu için kurtulmanın başka yolnu bulamadım hocam.Şuan sistemde bir sorun yok,sadece bazı şeyleri kullanamıyorum o da çok önemli değil.Mesela ayarlar kısmında ayar arama...
  13. C

Sebebi sistemde bazı şeyleri sildim.Mesela sistemi sömüren mi coin,mi payment,işlemci hızını sınırlayan mi security gibi.Şuan sorun sadece durdurulan uygulamadan dolayı gelen hata mesajı.O hata mesajını kapatsam yeterli 1668506451 son uygulamaları kapatma tuşuna basınca hata ard arda gelmeye...
  14. C

Durdurulan hismetler hakkında ki bu uyarıları nasıl kapatabilirim?
Üst Alt