canaoife kullanıcısının son içeriği

1. C

Sohbet Hasan Bahar Hakkında(!)

Allah hasan bahara sabır versin.
  2. C

Yardım Xiaomi Mi 8 Lite Wife bağlantısı düşük

Bende xiaomi redmi note 5 le karsilastirmistim redmi note 5 cok sikintisiz bir cihaz.yuzde 80 cekerken wifi.xiaomi mi8 lite yuzde 60 larda cekiyordu wifi MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. C

Yardım Wifi ve mobil data problemi

Guncellemeyi bekliyoruz kardesim baska insanlarda muzdarip bu sorunlardan .xiaomiye ingilizce geri bildirim gonderebilirsiniz ayarlardan.birde forumlardan sesimizi duyurmaktan baska caremiz yok. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. C

Yardım Xiaomi Mi 8 lite ön kamera video sorunu

İnstagram ve miui android surumuyle alakali bir durum kardesim. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. C

Yardım mi8 lite internet sorunu?

Bende biraz daha iyioldu gibi ama yinede tam sorunsuz degil isterseniz deneyin sizde MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. C

Yardım Mobil bağlantı kesintisi

Ben dun degistirdim biraz daha iyi gibi ama tam bekledigim gibi degil yinede tamamen gitmiyor sadece MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. C

Yardım mi8 lite internet sorunu?

2.sim slota takmayi dene kardesim MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. C

Kardesim simdi simcardin takili oldugu yere degilde diger tarafina tak mandalin oyle dene bakalim.duzeldigini soyleyen gordum oyle.sonucu yazarsin. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. C

Yani bende vodafone ayni telle kullaniyorum.sim cardin takiligi oldugu slotu 2 . Slota takarmisin.bazi arkadaslarinki bu sekilde duzeldi.duzelirse yazarmisin buraya. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. C

Sohbet Telefon Alıcağım lütfen yardım :)

Paylasimlarini merakla bekliyor olacagim kardesim... MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. C

Eski cihazina gore cok iyi bir cihaz.gule gule kullan kilifiyla... MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. C

İnsallah bu sekilde devam eder kardesim.bizde guncellemeleri bekliyoruz. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. C

İslemcisi ve kameralari iyi zaten mi 8 litein.bu yuzden oyunlarda daha iyi performans verecektir ve kameralarida daha iyi.ama wifi cekim gucu ve mobil data da redmi note 5 gibi performans alamadim ben.onu kastettim sadece.bu iki seyde bence cok onemli. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  14. C

Redmi note 5 kullandinizmi? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. C

Suanda performansini redmi note 5 le kiyaslayinca canimi sikiyor.redmi note 5 yanimda telefon cayir cayir.guncellemeyle duzelirmi bilmem.bu telefon suandaki haliyle redmi note 5 e gore daha sorunlu.genel kullanimda idare edebilir cogu insani kardesim. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
Üst Alt