can_nez kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Önerebiliceğiniz Modlu Telegram var mı ?

aero insta ve wp kullanıyorum ama modlu telegram hiç duymadım ne gibi artıları var ?
  2. C

Yardım Youtube bazı videolar görünmüyor

telefonla alakalı değil hocam simi başka telefona takınca da aynısı oluyor operatör ile de görüştüm hiç bir şekilde sorunu bulamıyolar
  3. C

Yardım Youtube bazı videolar görünmüyor

yok hocam çözemedim mobil veri ile yt'a gireceğim zaman vpn kullanıyorum.
  4. C

MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

android 11den temiz kurulum ile bu roma geçtim ancak pil bölümünde android sistemi %40 civarı pil kullanıyor %25in altında kullandığını görmedim konum bt falan kapalı sadece mobil veri ile wifi açık o kadar nasıl bir yol izlemeliyim düzeltmek için veya roma has bir durum mu
  5. C

Yardım google cloud kullanımı

telefondaki resim video müzikler gibi verilerimi yedeklemek için bulut servisi arayışındaydım ve en mantıklı olanı google'ın kendi servisi olduğunu düşündüm ve yıllık 200gb gibi bir kapasiteli hizmet almak istiyorum ama yedeklemeleri tam olarak nasıl yapacağım bilmiyorum. google'ın bir sürü...
  6. C

Sohbet 5g kullanıma açıldı mı?

full wipe ile miuimix 12.5 kullanıyorum hocam
  7. C

Sohbet 5g kullanıma açıldı mı?

konudan bağımsız olacak ama yeni bir konu açmak istemedim mi 9t kullanıyorum telefonu ilk aldığımda çok hızlı internete sahiptim repairli cihaz 3,5 seneyi geçti artık internet çok yavaşladı hatta mobil veriyi açıyorum 0-1 mbps veriyor 2-3 dakika sonra max 6-8lere yükseliyor daha yükseğini zaten...
  8. C

Rehber Mi 9T için Önerdiğim Rom, Kernel ve Diğer Tüm Ayarlar

aosp romlar her ne kadar hızlı ve batarya performansının üst seviyede olduğunu bilmeme rağmen sevmediğim için bu konudaki romu kuracağım sanırım
  9. C

Rehber Mi 9T için Önerdiğim Rom, Kernel ve Diğer Tüm Ayarlar

Hocam şuan xtbui miui13 romundayım yeni bir rom arayışındayım bu romu mu yoksa miui13vs 13.0.11 a12yi mi tavsiye edersiniz ikisi arasında kararsız kaldım
  10. C

Rehber Redmi 5 Plus için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

sürücü imza zorlamasını devre dışı bıraktığımı nasıl anlayabilirim ?
  11. C

Sohbet F30 plus hakkında bilgi ?

note 10s daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum kullanmadım ama özellik bakımından çok daha üstün ekran konusunda, bir tık daha ucuz hatta
  12. C

Soru 2.000-2.500 TL İkinci El Telefon Önerisi

3 sene 2 ay oldu halen kullanıyorum bataryayı hiç değiştirmedim artık 4-5 saat gidiyor miui 13 deyim tavsiye ederim pop up düşmedikçe sıkıntı çıkartmaz gibi görünüyor
  13. C

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

mi 9t miui 13 android 12 de yedekle ve senkronize et menüsünde herhangi bir sınırsızdır ibaresi yer almıyor fakat depolamayı yönet dediğimde ''bu pixel3a cihazı sınırsız yedekleyebilir. yedekleme ayarlarını değiştirin'' diyor. şuan sorunsuz çalışıyor mu nasıl test edebilirim. veya güncel yöntem...
  14. C

Yardım fastboot moddan çıkamıyorum

modem dosyası derken hocam tam anlayamadım. repairli cihaz sadece efs yedeğini almıştım önceden ayrıca cihaz dün öğlenden sonra internet yok hatası vermeye başlamıştı mobil veri ayarlarını sıfırlasamda vermeye devam etmişti ve xiaomi imei ve mac adresi hakkında yetkili bişey bişey hatası...
  15. C

Yardım fastboot moddan çıkamıyorum

neden ki hocam sonuç olarak artık twrpye sorunsuzca erişebiliyorum. ayrıca custom rom kullanacağım mi flash ile stock rom kurup tekrardan customa geçmek boşuna zahmet değil mi
Üst Alt