cagdasyildirim kullanıcısının son içeriği

1. C

Rehber Miui 12 Razer 12.0.3 STABLE Redmi Note 9s/Pro [Curtana] KULLANDIĞIM EN İYİ PORT

Peki android 11bu aosp ondan sorun olur mu 1621004315 Yanımda PC falan yok ama askerlik yapıyorum şu an sadece recovery kullanabilirim
  2. C

Yardım Redmi note 9s arama yapmıyor

Hocam öncesinde bu romun firmvare dosyasını buldum onu flashlasam olur mu modemi falan resetlese
  3. C

Kernel değişiklik yaratır mı
  4. C

Hocam PC imkanım yok benim sadece günü kurtarmam gerek zaten bir ay sonra evde gerisini çözerim ama benim şu an görüşmeye açmam lazım telefonu ben de diyorum ki android 11 den 10 a düşüşü recovery den yapabilir miyim yoksa aosp yüklemeyi deneyeceğim 1620743174 Bir de şöyle birşey var hiç birşey...
  5. C

Hocam bildiğim kadarıyla bu yazılım Hindistan yazılımı ve Android 11 ben şu an askerim PC imkanım yok bana recovery den sorunsuz geçirebileceğim bir yazılım önerir misiniz 1620742455 Bir de ben Android 10 a düşürebilir miyim aynı geliştiricinin romuna öncesinde o yüklüydü ve çok rahattı
  6. C

Hayır cihaz Türkcell den alma ve imeiler orijinal üzerinde duruyor 1620735367 Hayır cihaz orijinal imeiler sağlam
  7. C

Arkadaşlar telefonda greeshan pack sürümünü kurdum Android 11 12.0.4 sürümü bir süre kullandıktan sonra arama yapmamaya başladı telefon arama yapıyorum hemen kapanıyor 4G de böyle 3G ye alınca da ne çağrı sesi geliyor ne karşı tarafın sesi benim sesim de karşıya gitmiyor format data yapınca...
  8. C

[ANDROİD 11] greeshan_RedmiNote9S_curtana_V12.0.4.0._stable

Kurulumu yapalım as alıp koyarız
  9. C

[ANDROİD 11] greeshan_RedmiNote9S_curtana_V12.0.4.0._stable

https://androidfilehost.com/?fid=2188818919693798101
  10. C

Rom [By Greeshan] [ Redmi Note 9S] MIUI 12 Hindistan Stabil 12.0.1.0 [Android 10]

Arkadaşlar şu anda V2 sürümü kurulu ama yotube vanced ile izleme geçmişimi göremiyorum Google reklamlarından gelen liknler açılmıyor nedendir
  11. C

Alış Mi mix

Ekran kasa niyetine mi mix 1 lazım arkadaşlar elinizde bulunur mu
  12. C

Alış Arızalı mi MİX 1

İyi günler arkadaşlar anakart arızalı yada kasası sağlam mi mix 1 arıyorum satmak isteyen arkadaşlar ulaşabilir mi acaba
Üst Alt