cafeplus123 kullanıcısının son içeriği

1. C

İnceleme Xiaomi 13 T

Eski tip modemlerde wifi sıkıntı yaratıyor. 2.4 ghz modem var hem wifi hem Bluetooth açık olunca 2 3mbite düşüyor hız
  2. C

Yardım Mi 13t wifi bağlı iken Bluetooth açınca İnternet hızı %80 90 düşüyor

Önereceğiniz bir modem var mı hocam?
  3. C

İade almıyor mağazadan aldığım için. 1701949568 Servise gönder dediler.
  4. C

Hocam dün aldım gece Bluetooth bile açık olmadan wifi hızı 2 3 mbit idi. Sabah sıfırladım cihazı hız düzeldi bu seferde işte Bluetooth açıkken yavaşlıyor wifi.
  5. C

Onda da denedim ama wifi açıkken 50 mbit Bluetoothu da açınca 20 falan verdi 1701948267 Servislik bir durum yok mu yani. 1701948412 Mi 10t de veya a34 de neden düşmüyor hız peki
  6. C

Sizce nedeni ne olabilir. İnternet hız testi yaptığımda wifi açıkken 24mbit Bluetooth açık olunca 2 3mbite düşüyor hız sizce nedendir? Tr cihaz.
  7. C

Yardım Mi 10t Lineage Os rom?

Lineage son sürüm kurulum hakkında konu açacak bi arkadaş var mıdır acaba?
  8. C

MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Online oyunlarda WiFi kopması yaşıyorum çözümü nedir acaba?
  9. C

Yardım Mi 10t donma sorunu

Endo ya geçmeyi düşünüyorum hocam nasıl sizce? Ama şöyle bişey var gayet memnunum eu dan
  10. C

Valla hocam eu gerçekten iyi pil ve performans açısından. Peki başka önereceğiniz rom var mı?
  11. C

Hocam yeni rom yükledikten sonra oldu işte daha öncesinde yoktu. Dediğim gibi kasma olsa anlarım kasma da yapıyor yani normaldir ama donuyor 15-20 saniye.
  12. C

3-5 aydır aynı rom yüklüydü hocam ve ilk defa böyle yaptı. Kasmasını anlarım ama resmen donuyor böyle işlem yapamıyorum.
Üst Alt