cadoky kullanıcısının son içeriği

1. cadoky

Mod Mi Note 10/Pro Miui 12 Gelişmiş Kamera Modülü

Endonezya 12.5.3 de çalışmıyor.
  2. cadoky

Soru ROM Önerisi

Arkadaşlar şuan EU 12.5.7 sürümündeyim ama hiç memnun değilim gerçekten. Temiz kurulum yapmama rağmen uygulamaların açılış hızı ve arayüz hızı çok düşük. Yeni bir roma geçmek istiyorum AOSP romların hepsi sorunlu zaten o yüzden stable EEA, Endonezya ve Global rom arasında kaldım hangisi şuanda...
  3. cadoky

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Hocam onlar yoktu işte panel buga girmiş adb üzerinden sıfırladım quick settings kısmını düzeldi. Teşekkürler.
  4. cadoky

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Arkadaşlar bende bi sorun var şuanda bildirim panelindeki simgelerin yarısından fazlası görünmüyor. Temiz kurulum yaptığım halde erişemiyorum ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz? 1637267682
  5. cadoky

Mod Mi Note 10/Pro Miui 12 Gelişmiş Kamera Modülü

AOSP Octavia OS romda çalışır mı?
  6. cadoky

Rom [Android 10] [MIUI12] Mi Note 10 / Mi Note 10 Pro - CC9 Pro Masik ™ X 16.1 / 14.0 / 13.1 / 13.2 / 13.3 Rom

ekstra bir şey kurmadım. Romu kurduğum andan itibaren şarjı resmen içiyor. En başarılı sürüm hangisi?
  7. cadoky

Rom [Android 10] [MIUI12] Mi Note 10 / Mi Note 10 Pro - CC9 Pro Masik ™ X 16.1 / 14.0 / 13.1 / 13.2 / 13.3 Rom

Arkadaşlar romda bir şarj sorunu mu var? Su gibi gidiyor resmen normalde aldığım ekran süresinin 2 saat altında almaya başladım. Bi ayarı var mı?
  8. cadoky

Yardım Mi note 10'dan redmi note 10 pro'ya geçilir mi?

120hz ekran beni çok çekiyor kendine açıkçası 60hz monitörden 144hz e geçmek gibi çok ciddi bir fark olur gibi geliyor.
  9. cadoky

Yardım Mi note 10'dan redmi note 10 pro'ya geçilir mi?

Merhaba şuanda cihazım mi note 10 var satıp redmi note 10 pro'ya geçmek istiyorum. Ekranında ufak kılcal çizikler, şarj soketinin etrafında siyahlaşma var ve kilidi açık. Ortalama ne kadara satabilirim 6/128 modeli ve redmi note 10 pro'ya geçmeye değer mi?
  10. cadoky

Oyun MIUI 12 Oyunlarda MAX Performans Elde Etme

Oyunların çözünürlüğünü 540p ye düşürüyor bu uygulama. Çok ciddi görüntü kayıpları yaşanabilir, çamur gibi bir deneyim alabilirsiniz. Oyunlardan ekran görüntüsü alabilir misin?
  11. cadoky

MIUI 12.5 Mi Note 10 / CC9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RFDIDXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Merhaba yukardaki arkadaş magisk ile ilgili sorun yaşadığını belirtmiş ve fastboot'tan kurulum yapamayanlar için OTG dönüştürücü kullanarak bir USB bellek bağlarsanız TWRP'de dosyalar şifreli olsa bile USB bellek içindeki .zip dosyalarını kurabilirsiniz. 1 kere bu işlemi yaptıktan sonra yüklemek...
  12. cadoky

Masik P sürümünde Kamera çok fazla donuyor ve geç fotoğraf çekiyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
  13. cadoky

Yardım MiRoom Miui 12 Güncellemesi sonrası Jiroskop ve pusula çalışmıyor

Arkadaşlar daha 2 gün önce miroom güncellemesi yaptım ve cihazın sensörlerinde sıkıntı çıkmaya başladı jiroskop çalışmıyor, pusula çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim?
  14. cadoky

Yardım Note 10 Kamera Hatası

Hocam aynı sorunu yaşıyordum cihaz değişimi oldu servise gösterin bence. Çözüldü - Kameraya bağlanılamıyor
Üst Alt