Yardım Note 10 Kamera Hatası

SonVeda’s

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onurkan
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu hatayı alıyorum. Telefonu kapatıp, geri açtım bu hale geldi. Yardımcı olabilir misiniz?
Ek bilgi: Donanım testinde ve yüz tanıma eklerken kameralar çalışıyor. Fakat 20-30 saniye sonra açılıyorlar.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Sorunun donanımsal olmadığını öğrendiğimize göre tek bir alternatif var, yazılımsal bir sorun olduğu. Cihazın BL kilidinin kapalı olduğunu varsayarak yapabilecekleriniz sınırlı hocam.
1. Yedek alıp cihaza hard reset atabilirsiniz.
2. Mevcut romu yeniden indirerek güncelleyici üzerinden yükleyip sorunun çözülüp çözülmediğini gözlemleyebilirsiniz.

Oyla:

SonVeda’s

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onurkan
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
2
Hard reset dediğiniz sanırım fabrika ayarlarına geri döndürme işlemi. Bunu yaptım ve işe yaramadı. Diğer alternatif için bir rehber var mı hocam?

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hard reset dediğiniz sanırım fabrika ayarlarına geri döndürme işlemi. Bunu yaptım ve işe yaramadı. Diğer alternatif için bir rehber var mı hocam?
Hard reset işlemi recovery üzerinden yapılıyor hocam, bu işlemi yaptığınızı varsayarak güncelleme kısmına geliyorum. Cihaz güncellemeleri edindiğiniz kısma gelin 11 yazan ekrana geliştirici seçenekleri aktif edildi yazana dek dokunun sonrasında yukarıdan üç noktaya dokunarak son güncellemeyi yeniden indir deyin ve indirdiğiniz güncellemeyi aynı ekrandan indirdiğiniz konumu göstererek yükleyin. Bu işlemde çözüm olmazsa cihazın kilidi kapalı olduğu için cihazı garantiye verebilirsiniz.

Oyla:

SonVeda’s

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onurkan
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
2
Hard reset işlemi recovery üzerinden yapılıyor hocam, bu işlemi yaptığınızı varsayarak güncelleme kısmına geliyorum. Cihaz güncellemeleri edindiğiniz kısma gelin 11 yazan ekrana geliştirici seçenekleri aktif edildi yazana dek dokunun sonrasında yukarıdan üç noktaya dokunarak son güncellemeyi yeniden indir deyin ve indirdiğiniz güncellemeyi aynı ekrandan indirdiğiniz konumu göstererek yükleyin. Bu işlemde çözüm olmazsa cihazın kilidi kapalı olduğu için cihazı garantiye verebilirsiniz.
Hocam emekleriniz için teşekkürler. Kardeşim eline altı telefonu, bastı kameya ve açıldı. Saçma bir şekilde. Bir daha kapatmam telefonu. angel~~

Oyla:
Üst Alt