C.Berke kullanıcısının son içeriği

1. C.Berke

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Sizin cihazınız yine iyi bende 11.0.11 bile gelmedi bende Mi Global rom kullanıyorum fakat gelmiyor.
  2. C.Berke

Haber Herkese merhaba yeni günceleme listesi

Tahminimce hem sorunlu hemde geç gelecek bir güncelleme olacak bir grup cihaz alacak sonra hata raporları artınca ikinci grup bir-iki hafta sonra daha az sorunlu yazılım alacak.
  3. C.Berke

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Bir madalya alabilir miyim lütfen.
  4. C.Berke

MIUI 11 Redmi note 8 yeni güncelleme

Pil konusunda söylenenler doğru fakat sadece pil için değer mi?
  5. C.Berke

MIUI 11 Redmi note 8 yeni güncelleme

Yükleme, game turbo çalışmıyor. Hata kaza çalışıncada stabil değil ve oyundan çıkınca kapanmıyor. Bazen açmaya çalışınca dokunmatik 2-3 saniye gidiyor. Miui'dan soğudum şu son 2 güncellemeyle.
  6. C.Berke

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı Rom V11.0.7.0 PCOMIXM

Pardon ben yanlış anlamışım durumu ota ve recovery var şuan sadece.
  7. C.Berke

Bu sürümün ki yayınlandı dün. 11.0.7 recovery
  8. C.Berke

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Redmi 7 ve Redmi Note 8 için madalya alabilir miyim lütfen?
  9. C.Berke

A2 lite gibi olmasın yeter.
  10. C.Berke

Geri çekildi güncelleme bana geldi 2-3 saat sonra en güncel 11.0.6 dedi galiba güncelleme sorunluydu.
  11. C.Berke

Yardım Redmi Note 8 şebeke kopması

Güncellemeleri hemen yüklememek lazım ve miui11 telegram grubunu kullanabilirsiniz, orada ciddi sorun olduğunda yüklemeyin diyorlar. Fakat ufak sorunlar için forumda aktif olmak gerek, güncelleme sonrası 1 hafta kadar cihazı ve sürümü takip etmek. Ayrıca kusura bakmayın yanıtı geç farkettim.
  12. C.Berke

Yardım Redmi Note 8 şebeke kopması

O sorun 11.0.6 ile gelen sorunlardan birisi. Yazılımsal yani ama bende yeniden başlatmadan düzelmiyor. Bundan sonra gelen güncellemelere daha dikkatli olun android 10 güncellemesi çok fazla cihazda hızlıca geri çekildi.
  13. C.Berke

MIUI 11 Redmi Note 8 MIUI 11.0.6

Format dışı müdahale yapmam mümkün değil şuan için hem cihaz garanti dahilinde hemde elimde bilgisayar yok.
Üst Alt