byrodi kullanıcısının son içeriği

1. byrodi

Soru Silinmiş Mi hesabını geri alma

Çok önemli değilse uğraşmayın ama diğer türlü Xiaomi'nin global diye başlayan bir maili var onu bulun ve cihazın IMEI'si ve silinen hesabı mail yoluyla göndererek hesabı bir süre reactive yapmalarını isteyin. Google Translate çok iyi çalışıyor düzgün bir Türkçe ile yazın Google'a o da çevirsin...
  2. byrodi

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Sistem güncelleme kısmında "güncellemeleri ilk ben alayım" tarzında bir seçenek var onu seçmiştim çok önceden acaba benim gibi onu işaretleyenler mi ilk önce aldı? Çünkü bazı arkadaşlar bize gelmedi diyor. :/
  3. byrodi

Yardım Redmi airdots

Merhaba, Mi yazanı Redmi markası Xiaomi'den ayrılmadan önce almış Redmi yazanı ise Redmi markası Xiaomi'den ayrıldıktan sonra almış olabilirsiniz. 1565309431 Redmi'nin fiyatının ucuz olmasının sebebi ise f/p ürünler üretmek için Xiaomi'den ayrılması.
  4. byrodi

Soru Pubg için tetik tuşları MI8

Ben anlatamadım galiba; Telefonu 180 derece çevireceksiniz yani lenslerin ve ses açma kapama tuşlarının aşağı tarafa gelmesi lazım siz her iki tetik tuşlarını da lensin veya ses tuşlarının üstüne gelmeden kullanabileceksiniz. Telefonun baş kısmı yani çentiğin olduğu kısım sağ elinize denk...
  5. byrodi

Ters takmayacaksınız. Trigger ı aynı yere takıp sadece telefonu çevireceksiniz.
  6. byrodi

Telefonu ters çevirin lensin üzerine gelmez.
  7. byrodi

Sohbet IMEI Kardeşliği bitmiştir

Selam dostlar, bende de bir adet kayıtsız Mi 8 128 gb var 4 aylık sürenin sonuna geldim kayıt yapmak isteyen varsa 31 Mayıs'a kadar ortak kayıt yapabiliriz eğer pasaport var ise.
  8. byrodi

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Evet hemen altında yazdığı kadarıyla" Bunu kullanarak diğer insanlardan daha hızlı güncelleme alın." diyor.
  9. byrodi

Soru Silinmiş Mi hesabını geri alma

Bu konu içine linki bıraktım bulabilirsiniz.
  10. byrodi

Yardım Mi 8 Downgrade işlemi

Tamamdır çok teşekkür ederim.
  11. byrodi

Peki clean all and lock değil de sadece clean all u seçersem flash toolda yine sorun olur mu?
  12. byrodi

Herkese merhaba, şimdiden yardımcı olacaklara teşekkürler. Cihazım Mi 8 şuan 10.2.2.0 sürümündeyim cihazımı 10.0.2.0 Oreoya düşürmek istiyorum arb kontrolü yaptım 1 gösteriyor. Bu durumda işlemi fastboot ile yaptığımda cihazın brick olma ihtinali var mıdır?
  13. byrodi

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Oreo'da iken sabaha kadar aralıksız 4 buçuk saat Pubg oynadım ama hayal oldu. Artık 2.45 saat gibi bir süre alıyorum hemen hemen yarı yarıya.
Üst Alt