ByKayseriLi38 kullanıcısının son içeriği

1. ByKayseriLi38

Yardım Reklamları Nasıl Kapatacağım?

Hocam konuya baktım da lakin MiuiDaemon ve msa hiç bir şekilde kapatılmıyor. Sürekli dönen çark çıkıyor sonsuz döngüye girmiş sanki. Bir de o konuya da yazdım konunun güncellenmesi gerekiyor bazı uygulamaların seçenekleri falan değişmiş çünkü.
  2. ByKayseriLi38

Rehber MIUI Cihazlarda Reklamların Tamamen Engellenmesi

Note 8 Pro kullanıyorum. MiuiDaemon ve msa hiç bir şekilde kapatılmıyor. Yetki geri alınıyor yazısının yanında ki çark sürekli dönüyor. Ayrıca konuyu güncellemenizi öneririm. Bazılarının ayarlar sekmesi değişmiş çünkü ben kendim buldum.
  3. ByKayseriLi38

Yardım Reklamları Nasıl Kapatacağım?

Arkadaşlar merhabalar. Note 8 Pro kullanıyorum. Telefonun kendi uygulamalarından sürekli reklamlar çıkmaya başladı. Daha önce yoktu böyle bir sıkıntı. Sanırım uygulamaları güncelledikçe uygulamalara reklam basıyorlar. Temizlik uygulamasını bile kapattıktan sonra hemen reklam çıkıyor müzik, mi...
  4. ByKayseriLi38

Rehber Endonezya Sürümleri Farkları ve Deneyimler

Burayı tam olarak anlamadım hocam dışarıdan launcher mi indirip kurmamız gerekiyor?
  5. ByKayseriLi38

Soru Wifi MAC Adresi Sürekli Değişiyor

Zaten cihaz mac adresi kullan seçeneği seçili onu hiç değiştirmedim. Sanırım H.kadioglu ' nun dediği gibi bir durum var. Sürekli değişiyor çünkü. MAC filtresi yapacaktım sürekli değiştiği için yapamadım.
  6. ByKayseriLi38

Soru Wifi MAC Adresi Sürekli Değişiyor

Merhabalar. İnternetime sürekli birileri bağlandığı için modem ayarlarından evdeki cihazlara mac filtresi yapacaktım ama Note 8 Pro telefonumun sürekli mac adresi değişip duruyor bir türlü bu telefonu beyaz listeye ekleyemiyorum. Ne yapmam gerekli acaba?
  7. ByKayseriLi38

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Teşekkürler. Sayeniz de cihazıma sorunsuz bir şekilde rom kurabildim.
  8. ByKayseriLi38

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (begonia) Endonezya Kararlı Rom V12.5.6.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları

Cihazıma sorunsuz kurdum aşırı derece de akıcı geldi bana en ufak bir sorun yaşamadım. En sevdiğim yönü ise google'nın Arama, Rehber, Mesajlar gibi uygulamalarının olmaması. Xioaminin kendi uygulamaları var ben beğendim. Güncelleme olayına gelirsek şuan güncelleme denetlediğim zaman bu sürümün...
  9. ByKayseriLi38

Çözüldü Sıfırlama Yaparsam IMEI Silinir mi?

excalabur üstadımın sayesinde bütün aklımda ki sorulara cevap buldum. Sağolsun kendisi hem cihazımın bootloader kilidini açmam da yardımcı oldu hem de fastboot rom kurmam da. Şuan cihazım da endonezya rom kurulu gayet stabil çalışıyor. Ha unutmadan imei silinmedi aynen duruyor. Kendisine çok...
  10. ByKayseriLi38

Bootloader kilidini de açamadığımı söyledim bende sana 2 saattir. Sen de aynı şeyleri yazıp duruyorsun. Bir başka forumda önemli kişinin bana attığı yorumu da attım size bootloader açmadan da rom kurabilirsin dediğini gösterdim ısrarla bootloader aç diyip duruyorsun. Benim korkum telefonu...
  11. ByKayseriLi38

Hocam peki bu begonia nedir tam olarak? Cpu-z programıyla bakıyorum da işlemci mtk gözüküyor model numarası note 8 pro begonia yazıyor. Çakma değil demi? Telefonun arka kapağında ise model numarasının en sonunda G ibaresi var. Global olduğu anlamına mı geliyor bu yoksa çin mi? Bir de bu...
  12. ByKayseriLi38

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Bu yöntem işe yarar mı? https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-tool-ile-bootloader-kilidini-acmadan-rom-kurma.15134/
  13. ByKayseriLi38

Bu konu işe yaramaz mı? https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-tool-ile-bootloader-kilidini-acmadan-rom-kurma.15134/ Ayrıca bana gelen cevap; Yani evet dediğim gibi Mi Hesabı falan ben kendim açtım. Bu durumda bir şey olduğu zaman benim açtığım hesabı mı sorar yoksa daha önce ki kullanan...
  14. ByKayseriLi38

Hocam bilmiyorum onu sadece beğendim aldım telefonu. Bana telefoncu sadece imei atıldı sıkıntısız dedi. Bu kadar. Bootloader kilidi açmadan da rom kurma şansım var mı peki? Az önce bir arkadaş öyle yazdı da bilginiz var mı? Bir de mi hesabı olmadan açamazsınız dediniz ama ben telefonu ilk...
Üst Alt