ByKatre kullanıcısının son içeriği

1. ByKatre

Yardım Fastboot ta takılı kaldım

Bugün benzer bir sorunla karşılaştım ben de. TWRP flaşlamaya çalışırken elimdeki img'yi kabul etmiyordu. Fastboot romu tekrar atıp sonrasında TWRP'yi flaşlayabildim. Siz de MiFlash'ın işlemi tamamlamasını bekleyin bir süre. Olmazsa EDL modda rom atılması gerekebilir diye biliyorum.
  2. ByKatre

Yardım Mi 9 SE Almak İstiyorum

Lise dönemi kullandığım Nokia 5800 harici garantili ve yurtiçi cihaz kullanmadım. Herhangi bir sorunla da karşılaşmadım. Tabi kişisel bir mesele ama bir telefonu yurtdışı 2k'ya alabilecekken sırf garantili olsun diye 3.5k'ya almam. Eğer cihazım bozulursa yeni bir cihaz daha alırım aynı paraya...
  3. ByKatre

Video Mi 9 SE : Stok vs GCAM - Fotoğraf ve Video Karşılaştırması

GCAM özellikle gece çekimlerinde stok kameraya ciddi fark atıyor. Kumlama ve boyama konularında çok daha başarılı gibi geldi bana. Gündüz çekimlerinde ise bir fark göremedim. Örnek fotoları ekleyeceğim. :) Özellikle fotoğraflar yakınlaştırınca stok kameradaki boyama ve kumlama çok bariz.
  4. ByKatre

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Avantaj dezavantajını da bilmiyorum aslında. Ek olarak ben bu sorunu nasıl çözeceğim ya. :)
  5. ByKatre

Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Xiaomi.eu ROM'lara gelen güncellemeler komple ROM paketini indirme şeklinde mi yoksa Global'deki gibi küçük parçalar halinde mi iniyor?
  6. ByKatre

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Kablolu kulaklıklardaki cızırtı sorununu çözebilen var mı? Global ROM kullanıyorum, EEA yüklemeyi düşünüyorum.
  7. ByKatre

Haber Google Play yeni tasarıma geçti

Bende de arada eski, arada yeni görünüme geçiyor ilginç. :)
  8. ByKatre

Yardım İMEİ HAKKINDA

Cihaz yurtiçi garantili cihaz ise BTK'nın kayıtları güncellemesi belli süre sürabiliyor. Yok telefon yurtdışı garantisiz cihazsa o zaman aldığınız yer ile iletişime geçmeniz daha mantıklı olabilir.
  9. ByKatre

Soru Mi 9 Se Kulaklık Sorunu

Kesinlikle durum böyle. 10.2.2.0 Global sürümde problemi yaşıyorum.
  10. ByKatre

Xiaomi Ve Geliştirici Rom Saçmalığı

Arkadaşın da dediği gibi güncellemek ve ek olarak üçüncü parti geliştiricilerin yaptıkları ROM'ları kullanmak zorunda değilsiniz. Orijinal ROM'ları kullandığınız taktirde zaten ufak ufak OTA güncellemeleri gelecektir.
  11. ByKatre

Yardım Redmi note 4 rom atma

Bootloader için izin verilince Mi Flash Unlock ile cihaz üzerinden kilit açmanız lazım. Global romlarda bazen açmıyor, Çin romu yüklemeniz gerekebilir. Daha sonra Fastboot üzerinden TWRP ve ardından da TWRP üzerinden kurmak istediğiniz ROM'u kurabilirisniz.
  12. ByKatre

Yardım Mi 7 beklemeye değer mi?

Çıkışı muhtemelen en erken Şubat, hatta gecikme olursa Haziran'a kadar bile sarkabilir. Bekleyebilirseniz bekleyin. :))
  13. ByKatre

Soru Xiaomi mi mix Türktelekom marka model görmüyor

VoLTE telefondaki yazılımla alakalı durum bununla ilgisi yok. Müşteri Hizmetleri ve Mobil İmza konusunda haklısınız.
  14. ByKatre

Yardım Pil voltajı

Anormal olan ne ki burada? :)
  15. ByKatre

Soru Root yaptıktan sonra yuklenmesi gereken programlar

Olmazsa olmazlarım Titanium Backup ve iYTB modu. iYTB modu aslında düzenlenmiş bir YouTube uygulaması. Arkaplanda oynatma ve renk desteği vs kullanışlı oluyor. :)
Üst Alt