Bybn35 kullanıcısının son içeriği

1. Bybn35

İnceleme 12 Pro+ Ruby İçin HyperOS Flashlama Hk

Rubypro modeli için uygunmu sorun cikarirmi hocam
  2. Bybn35

Çözüldü Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Box ile boot açılmış k40 gaming var hocam bu yontem ile kapatılabilir mi diyelim kapattik birde tekrardan Mİ HESABİ ile acabilirmiyim ?
  3. Bybn35

Yardım TWRP dosyalar şifreli, bootloop var enablefilecrypto_failed hatası (Mi Note 10 Lite)

Dosyalari kurtaramazssiniz diye biliyorum basima geldi ayni olay şöyle çözdüm.. 2..yontem ile 1- düşük sürüm global rom yükleyin ilk cikan twrp ve magisk 20 flaslayin 2- twrp nin kendi sitesinden en guncel toco imajini flaslayin ve megisk23 kullanin ve tek tuş ile yukleme yapmayin direk cmd...
  4. Bybn35

İpucu Mi Flash "Update sparse crc list failed" hatasının çözümü

hocam emegine sağlık kac saattir denemediğim yöntem kalmadı teşekkürler :)
  5. Bybn35

İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

kurtarılmayacak durum yok hocam :) model nedir ?
  6. Bybn35

Yardım mi9t twrp üzerinden sıfırladım.FASTBOOT modunda kaldı

Redmi K30 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Bybn35

Çözüldü Mi Note 10 Lite Eu rom sonrası sms gelmeme sorunu..

Bu sorunlar zaten costum romlarda oluyor :)) hocam stock romda sorun yok sizinde kafa karıştı anlıyorum
  8. Bybn35

Stoya Hocam hepsini harfiyen uyguladim :) İlginç linkler silsilesi aynen şu şekilde ; Bir arkadaşım deneme smsi atıyor google sms uygulamasi kullanan cihazi ile ... 1- Google mesajlara hemen düşüyor sorunsuz 2- Miui mesajlara multimedya olarak düştü 3- Ve farklı mesajlaşma uygulaması...
  9. Bybn35

Evet stoya hocam ayarlar ayni
  10. Bybn35

Stoya hocam hat dahil telefonların kodlari dahil hersey ayni ve sorun aslinda devam etmekte 2 sms uygulamasi kullanarak devam ediyorum yapacak birsey bulamadim cihazi degistirmek te istemiyorum tasarim olarak hosuma gidiyor çekeceğim kahrini artik :) ilginiz icin teşekkür ederim
  11. Bybn35

Arkadaşlar sorun hala devam etmekte fakat stock rom baydigi icin tekrar Eu.rom a donus yaptim 2 gundur kullaniyorum sunu fark ettim karsidaki cihaz eger Google Sms uygulamasini kullaniyorsa sms ler Mms olarak algiliyor ve mms kapali olursa gelmiyor acik ise gec olarak dusuyor ekrana eger cihaza...
  12. Bybn35

İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

Tam olarak nedenini bilmiyorum fakat tecrübe ettim kendi attığım veya yazilimcilarin attigi cihazlar ile yada kullandigim redmi seri cihazlarda normal sifirlama durumunda hic imei kaybi yaşamadım ve dediğiniz gibi qcn yi yanlis yazma sebebi ile şebekede tutarsizlik gidip gelmeler oluyor .. mi 9...
  13. Bybn35

Redminin poco ve mi 9t ( k20, k30 ) bunlar dışında normal sifirlama ile imei gitmiyor
  14. Bybn35

aynen evet hocam diğer arkadasimizin twrp silinmiyor örnegi e.u rom yanı costum rom yuklu oldugu için slinmiyor ama 8 veya8t için stock romlarda ilk güncellemeden sonra twrp silinir ve sonraki guncellemeri ota olarak alırsınız imeide skntı olmaz
  15. Bybn35

yaptım hocam fakat google mesajlara sms mıuı mesajlara mms gelıyor :) sizdede böylemi
Üst Alt