Çözüldü Mi Note 10 Lite Eu rom sonrası sms gelmeme sorunu..

Bybn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
note 10 lite cıhazım eu rom sonrası sms gelmemeye başladı yanlız şöyle bir durum var daha once 3 cıhaza aynı romdan kurdum sorunsuz fakat yenı romlarda sorun olustu ve 2 ayrı cıhazda aynı sorun var global yazılımda sorunsuz fakat eu romda sorunlu bir detay daha sorunsuz olan cihazlarda fastboot kurulumu yapıldı diger sorunlu cihazlara hem fastboot hem tvrp ıle denedım konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Volte açıksa kapatıp deneyin, modem,ağ ayarlarını sıfırlayın..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Şu çözümü deneyin.. Olmaz ise benden bu kadar :D

Bybn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Şu çözümü deneyin.. Olmaz ise benden bu kadar :D

tesekkür ederim hocam ama malesef olmadi göderebiliyorum ama gelmiyor tekrar sağolasın

raptor187

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raptor
Cihazım
GM DİSKAVRİ
Konular
0
Google mesajlaşma uygulamasını indirip varsayılan yap Xiaomi mesaj uygulamasının verilerini temizle birkaç mesaj at Google mesajlardan düzeliyor ben çözümü böyle buldum

Bybn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Google mesajlaşma uygulamasını indirip varsayılan yap Xiaomi mesaj uygulamasının verilerini temizle birkaç mesaj at Google mesajlardan düzeliyor ben çözümü böyle buldum
yaptım hocam fakat google mesajlara sms mıuı mesajlara mms gelıyor :) sizdede böylemi

raptor187

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raptor
Cihazım
GM DİSKAVRİ
Konular
0
hocam her zaman mms al seçeneği mi ne o tiki kapadıktan sonra miui mesajlar uygulaması bozuldu tahminimce ben ikisini de açık tuttum varsayılanı da google olanı yaptım zaten xiaominin mesaj uygulamasının çok bir numarası yok yani elinden geliyorsa xiaomi mesaj uygulamasını kökten kaldır ben çok sevemedim

Bybn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Arkadaşlar sorun hala devam etmekte fakat stock rom baydigi icin tekrar Eu.rom a donus yaptim 2 gundur kullaniyorum sunu fark ettim karsidaki cihaz eger Google Sms uygulamasini kullaniyorsa sms ler Mms olarak algiliyor ve mms kapali olursa gelmiyor acik ise gec olarak dusuyor ekrana eger cihaza google sms uygulamasi kurulu ise oraya dusuyor. Çok farkli bir sorun aramadigim forum xda dahil denemediğim rom kalmadi ve yaklasik 6 cihaz uzerinde gozlemledim 2 adet 8/128 ki biri benim cihazim bu sekilde konuyu kapatiyorum sanirim çözüm yada bir sonuca varamiyacagim.. :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar sorun hala devam etmekte fakat stock rom baydigi icin tekrar Eu.rom a donus yaptim 2 gundur kullaniyorum sunu fark ettim karsidaki cihaz eger Google Sms uygulamasini kullaniyorsa sms ler Mms olarak algiliyor ve mms kapali olursa gelmiyor acik ise gec olarak dusuyor ekrana eger cihaza google sms uygulamasi kurulu ise oraya dusuyor. Çok farkli bir sorun aramadigim forum xda dahil denemediğim rom kalmadi ve yaklasik 6 cihaz uzerinde gozlemledim 2 adet 8/128 ki biri benim cihazim bu sekilde konuyu kapatiyorum sanirim çözüm yada bir sonuca varamiyacagim.. :)

Bu sürümü kullanıyorum ve sorun yok bende. Türk Telekom hattım...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt