ByAdmin kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

9R ye güvenlik güncellemesi geldi 11.2.7.7 volte gitti.
  2. B

Recovery OnePlus 9R TWRP 3.5.1 - v21.6.17 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bu işlemde yada bootloader kilidi açıldığında telefonun hafızasındaki (128/256 kısmı) bilgiler siliniyormu?
  3. B

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

9R için bu yöntemle Turkcellde aktşf ettim, paylaşanın ellerine sağlık. Yalnız 3 denemede çözdüm olayı. Sim1 i tek hat şeklinde kullanıyorum. Ben açmışken 2 simide açmak istedim işe yaramadı. Sadece aktif olan sim1 i denediğimde ise sorun çözüldü buna dikkat etmek lazımmış.
  4. B

Soru Oneplus 9R Bildirim Rozeti Sorunu

Aynı konular üzerinde uzun uzun düşünerek 9R aldım. Daha 3 gündür kullanıyorum. Android 11 de imei atma sorunu yok, 12 de şimdilik sorunlu ama çözüleceği söyleniyor. Şimdilik şebeke sorunu yok, 9R çin ve hindistan model olarak üretilmiş. Çok anlayamadım ama sanırım bendeki çin modeli şimdilik...
  5. B

Arama, mesaj, whatapp tümü bu şekilde. Araştırmalarımda sanki oxijen os tümünde böyle normal bi durum gibi algıladım. Kullanıcılardan cevap gelirse anlamış oluruz.
  6. B

Yeni aldığım telefonda bildirimlerde uygulama üzerinde sayı-rozet kısmı yok. Sadece küçük yuvarlak şeklinde bildirim gösteriyor, ondanda kaçtane bildirim geldiği anlaşılmıyor. Ayarlarda da böyle birşey bulamadım. Vazmı çözümü?
  7. B

Satış Ekran Koruyucular ve Aksesuar Satış..

Mi band 3 saat kordonu varmı orjinal? Varsa hangi renkler var yazarmısınız.
  8. B

Mi Band 3 Explorer Edition Kordon

Ne kadar sürede geldi?
  9. B

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Dünden beri 1.8.0 versiyonu TR'ye güncellemek için gadgetbridge bağlanmaya çalışıyorum ama ne yaptıysam bağlanamadım. Ne önerirsiniz?
  10. B

İpucu Mi Band 3 1.8.0.0 guncellemesi yeni diller (tr yok)

Firmware 1.8.0.0 | Spanish, Turkish, Thai... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing Burda var.
  11. B

Algoritma yazanmı oysa eğer 1.1.14 1536676436 Şimdi buldum 1.6.0.16 imiş
  12. B

Güncelleme geldi mi fit 3.4.7 oldu. Bileklikte güncellenince dil ingilizce oldu. 1.5.0.2 fw yi tekrar kurdum ama ni fiti açınca yine güncelledi ingilizceye döndü. Bu güncellemelerde ikide bir bununla uğraşmamak sürekli TR olarak kalması için ne yapmak gerek.
  13. B

Yardım Mi band 3 Türkçe dil çevirimi

Bunu kurunca google dan oturum açamadım.
Üst Alt