Soru Oneplus 9R Bildirim Rozeti Sorunu

ByAdmin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre YILDIZ
Cihazım
LG G6
Konular
1
Yeni aldığım telefonda bildirimlerde uygulama üzerinde sayı-rozet kısmı yok. Sadece küçük yuvarlak şeklinde bildirim gösteriyor, ondanda kaçtane bildirim geldiği anlaşılmıyor.
Ayarlarda da böyle birşey bulamadım. Vazmı çözümü?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Uygulamanın üzerine basılı tutarak özellikleri açın ve orada uygulama bilgisi kısmına gelerek tüm izinlerin verildiğinden emin olun.

ByAdmin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre YILDIZ
Cihazım
LG G6
Konular
1
Arama, mesaj, whatapp tümü bu şekilde.
Araştırmalarımda sanki oxijen os tümünde böyle normal bi durum gibi algıladım. Kullanıcılardan cevap gelirse anlamış oluruz.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Arama, mesaj, whatapp tümü bu şekilde.
Araştırmalarımda sanki oxijen os tümünde böyle normal bi durum gibi algıladım. Kullanıcılardan cevap gelirse anlamış oluruz.
Hocam konu hakkında bilgim yok ancak 9r çok iyi bir cihaz gibi geliyor bana. Almayı düşünüyorum. Realme GT ve oneplus 9r arasında kaldim. 2 sorum olacak size. Birincisi bazı modellerde şebeke sorunu oluyor vs deniyor. Hangi model kodunu almalıyım şebeke sorunu yaşamamak için ? İkinci sorumda IMEI atılıyor değil mi ? Android 11 xiaomilere atilamiyor artık onepluslara atılıyor mu ?

ByAdmin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre YILDIZ
Cihazım
LG G6
Konular
1
Hocam konu hakkında bilgim yok ancak 9r çok iyi bir cihaz gibi geliyor bana. Almayı düşünüyorum. Realme GT ve oneplus 9r arasında kaldim. 2 sorum olacak size. Birincisi bazı modellerde şebeke sorunu oluyor vs deniyor. Hangi model kodunu almalıyım şebeke sorunu yaşamamak için ? İkinci sorumda IMEI atılıyor değil mi ? Android 11 xiaomilere atilamiyor artık onepluslara atılıyor mu ?
Aynı konular üzerinde uzun uzun düşünerek 9R aldım. Daha 3 gündür kullanıyorum.
Android 11 de imei atma sorunu yok, 12 de şimdilik sorunlu ama çözüleceği söyleniyor. Şimdilik şebeke sorunu yok, 9R çin ve hindistan model olarak üretilmiş. Çok anlayamadım ama sanırım bendeki çin modeli şimdilik hiçbir sorun yok.

Üst Alt