By_Anestezist kullanıcısının son içeriği

1. By_Anestezist

İnceleme R5+ MIUI 10.0.4.0 Güncellemesi

Yükleyen arkadaşlar batarya performansında bi değişiklik var mı ? Bana daha gelmedi güncelleme malesef
  2. By_Anestezist

Yardım Parmak izi

Parmak izi okuttuğunuz yerde bazen bi toz yada yağ-su kalma gibi durumlarda evet haklısınız okumuyor. Arada bi siliniz . Birde tek parmak izi okutunuz, daha sağlıklı olur diye tahmin ediyorum.
  3. By_Anestezist

Yardım Bootloader klidi acma ?

1231243 hocam bi yardımcı olur musun :)
  4. By_Anestezist

Yardım Bootloader klidi acma ?

Bootloader yüklediğinizde veri kaybı olmaz. TWRP yüklediğiniz zaman olur . İMEİ konusundada öyle bişey olacağını tahmin etmiyorum ama benden daha tecrübeli kişilerin cevap vermeleri daha iyi olur . Şuanda sitedeki çoğu kişinin zaten BL kilidi açık :D
  5. By_Anestezist

Yardım Global Olmayan Redmi 5 Plus İade Sorunu

miui sürümüzüne bakın 10.0.22.0 yazıyor normalde şuanda 10.0.4 var diye biliyorum . ve 5. sıfır var. Buda romun sahte olduğunu gösteriyor ..
  6. By_Anestezist

Yardım BL Kilidi Açık Olmasına Rağmen MiFlash Hatası

Bi bilgim yok o zaman hocam , diğer kişiler görünce ulaşırlar size. İyi forumlar
  7. By_Anestezist

Yardım BL Kilidi Açık Olmasına Rağmen MiFlash Hatası

hocam romunu C:\ ye klasör açıp içine attıktan sonra dener misiniz
  8. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

5 ay önce almıştım . global vizyon garantili idi hocam. hiç bi sıkıntım yoktu. rootladım , BL sini açtım. işte greenbach attım sevmedim 4 wipe attım sonra revolutiyon yükliyim dedim böyle hata aldım. ardından kaç kere temiz kurulum yaptım nafile 1539666456 Global bilişim olacaktı yanlış söyledim
  9. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

evet hocam 2014-5-6-7-8 hepsini denedim. telefon açılıyor mi10-9 yükleme ekranı geliyor önüme. Ardından ağa bağlanın yazan yerde telefon kendisni kapatıyor
  10. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

Zenex hocam bi yardımcı olabilir misin ?
  11. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

sorun halen devam ediyor yardımcı olacak var mı acaba ?
  12. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

revolition büyük ihtimal öyleydi hocam
  13. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

Greeshan Rom vardı. sıfırladım cihazı. Revolutiyon atmaya çalıştım olmadı. mi flash ile temiz kurulum yaptım . ama dediğim gibi şuanda. bölge seçtikten sonra ağa bağlanma yerinde sıfırlıyo kendisini
  14. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

hocam oraya bile giriş yapmıyor malesef. bölge seçim ekranında tekrardan sıfırlıyo telefon kendisini
  15. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

mi flash tool ile temiz kurulum yaptım fakat sim kart sifresini giriyorum kurulum yapmaya çalışıyorum nafile. sistemi tekrardan yüklüyor telefonu açamıyorum..
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!