By_Anestezist kullanıcısının son içeriği

1. By_Anestezist

Haber Bir bu eksikti ! Xiaomi otomobil pazarına giriyor

Aracımla kaza yaptım ön tampon gitti. Aliexpressten tampon siparişi versem burda taktırabileceğim güvenilir yer var mı?
  2. By_Anestezist

Dikkat ! Konuda geçen esprilerden kaynaklı hastane masraflarından Şahsım ve MİUİ TÜRKİYE AİLESİ hiçbir şekilde sorumlu değildir Sorumluluk size aittir . Teşekkürler
  3. By_Anestezist

Araca Custom ROM atarken bootloop oldu... 25 dkdır Mİ yazısı var ekranda
  4. By_Anestezist

Çok yorum yaptım hocam valla daha neler neler çıkarda, forumdan atılırım diye korkuyorum Bu arada Ottoman hocam, iç kaplamalar için güzel bi tema ayarlarmısınız ? Canlı renkler olsun
  5. By_Anestezist

Arkadaşlar xiaomi SUV 2019 arabamı model yükselteceğimden dolayı satıyorum. Araçta dolby atmos ve viper4 ses sistemi mevcut, egzoz moda alınca efsane bi ses mevcut . Bir kaç yerinde çizik mevcut , temalardan istediğiniz şekilde kişileştirebilirsiniz haha--haha--haha--haha--
  6. By_Anestezist

Son güncelleme sonrası duman az çıkmaya başladıgiggle~~giggle~~
  7. By_Anestezist

Zenex hocam yardımcı olun lütfen. Daha 2haftalık araba .. paramız boşa gitmesin
  8. By_Anestezist

Ön camda 4k 120 fps alamıyorum,yol görüşümde sıkıntı çekiyorum. Yardımcı olur musunuz ?
  9. By_Anestezist

F/p arabası olduğu için , şirket reklamlardan para kazanıyor. %5 hanesine yazıyor. Bu kadar çok şey istemeyin yaa...
  10. By_Anestezist

Soru Kulaklık sorunu!!

Aynısını bende yaşıyordum. Sorunu şu şekilde çözdüm ; kulaklığı telefona takıyordum, telefonu yeniden başlata basıyordum müzik dinleme ve telefon konuşmasını o şekilde yapabiliyordum. Ama tabii geçici bi çözüm benimkisi. Geçen hafta orjinal olmayan başka bi kulaklık aldım onunla takılıyorum
  11. By_Anestezist

Geçen sürümde 8 saat uzun yol yapıyordum. Şuan 6 saate indi... Xiaomi Car aldığım güne lanet olsun..!
  12. By_Anestezist

Araç twrp ekranında kaldı. Acil yardım !!!!
  13. By_Anestezist

Yardım Redmi 5 Plus Batarya Kullanımı

En sonki olaydan sonra bi daha uğraşmadım, çünkü 64bit pc yok elimin altında. Sanmayın ki öldüm, yine çok başınızı ağrıtırım ben merak etmeyin Aslında forumda takılıyorum, bi ara bırakmıştım ama burlardayım tekrardan ☺️☺️
  14. By_Anestezist

1231243 uzun zamandır sizleri göremiyordum, değerli yorumunuz için teşekkürler
  15. By_Anestezist

Pie 'yi denemedim, stabil global 10.0.4.0 da ki kullanımım bu şekildeydi. Aradaki farka kendiniz göz atabilirisiniz. En son gelen 10.2.1.0 güncelleeim tam şarj olsun birde onun pil performansına bakacağım
Üst Alt