By_Anestezist kullanıcısının son içeriği

1. By_Anestezist

Güncelleme Redmi 5 plus oreo

Miui 10 ile beraber geldi. Resmi sürüm ise en son 10.0.0.4 . Senim nasıl 10.1 oluyo
  2. By_Anestezist

İnceleme R5+ MIUI 10.0.4.0 Güncellemesi

Ben bide %10a kadar indiriyorum şarjı sonra takıyorum şarja. Bşrde %60dayken pil performansına alıyorum. Birde öyle deneyin . Aşırı fark ediyor
  3. By_Anestezist

Hocam ben istemsizce 9-9.30 saat alıyorum. 10.0.2 de 8 saat görürdüm. Bnce bataryada biraz iyileştirme var
  4. By_Anestezist

Yükleyen arkadaşlar batarya performansında bi değişiklik var mı ? Bana daha gelmedi güncelleme malesef
  5. By_Anestezist

Yardım Parmak izi

Parmak izi okuttuğunuz yerde bazen bi toz yada yağ-su kalma gibi durumlarda evet haklısınız okumuyor. Arada bi siliniz . Birde tek parmak izi okutunuz, daha sağlıklı olur diye tahmin ediyorum.
  6. By_Anestezist

Yardım Bootloader klidi acma ?

1231243 hocam bi yardımcı olur musun :)
  7. By_Anestezist

Yardım Bootloader klidi acma ?

Bootloader yüklediğinizde veri kaybı olmaz. TWRP yüklediğiniz zaman olur . İMEİ konusundada öyle bişey olacağını tahmin etmiyorum ama benden daha tecrübeli kişilerin cevap vermeleri daha iyi olur . Şuanda sitedeki çoğu kişinin zaten BL kilidi açık :D
  8. By_Anestezist

Yardım Global Olmayan Redmi 5 Plus İade Sorunu

miui sürümüzüne bakın 10.0.22.0 yazıyor normalde şuanda 10.0.4 var diye biliyorum . ve 5. sıfır var. Buda romun sahte olduğunu gösteriyor ..
  9. By_Anestezist

Yardım BL Kilidi Açık Olmasına Rağmen MiFlash Hatası

Bi bilgim yok o zaman hocam , diğer kişiler görünce ulaşırlar size. İyi forumlar
  10. By_Anestezist

Yardım BL Kilidi Açık Olmasına Rağmen MiFlash Hatası

hocam romunu C:\ ye klasör açıp içine attıktan sonra dener misiniz
  11. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

5 ay önce almıştım . global vizyon garantili idi hocam. hiç bi sıkıntım yoktu. rootladım , BL sini açtım. işte greenbach attım sevmedim 4 wipe attım sonra revolutiyon yükliyim dedim böyle hata aldım. ardından kaç kere temiz kurulum yaptım nafile 1539666456 Global bilişim olacaktı yanlış söyledim
  12. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

evet hocam 2014-5-6-7-8 hepsini denedim. telefon açılıyor mi10-9 yükleme ekranı geliyor önüme. Ardından ağa bağlanın yazan yerde telefon kendisni kapatıyor
  13. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

Zenex hocam bi yardımcı olabilir misin ?
  14. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

sorun halen devam ediyor yardımcı olacak var mı acaba ?
  15. By_Anestezist

Yardım R5+ BRİCK ?

revolition büyük ihtimal öyleydi hocam
Üst Alt