Haber Bir bu eksikti ! Xiaomi otomobil pazarına giriyor

Başta akıllı telefon olmak üzere birçok çeşit akıllı ev cihazı üreten Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, cesur bir karar alarak otomobil pazarına girecek. Şirketin ilk aracı ise uygun fiyatlı bir SUV.

Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, akıllı bileklikler, scooterlar, her çeşit akıllı ev ürünü ve daha fazlası. Xiaomi bunların hepsini ve daha fazlasını üretiyor. Çinli şirket, otomobil üreticisi Bestune ile ortaklık kurduktan sonra şimdi de cesur bir adım atmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre Xiaomi çok yakında, uygun fiyatlı SUV aracını satışa sunacak.

Kaynak:

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Araç beklemede yakıt tüketim seviyesi %60 seviyelerine çıktı acil yardım? Sizce sorun ne olabilir, bulunduğum şehirde 4 şeritli yolların az oluşunun buna etkisi olur mu? Kırsal bölgelerde ayarları max 3 şeritli kullan şeklinde ayarlasam sorun olur mu?

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13
Arkadaşlar xiaomi SUV 2019 arabamı model yükselteceğimden dolayı satıyorum. Araçta dolby atmos ve viper4 ses sistemi mevcut, egzoz moda alınca efsane bi ses mevcut . Bir kaç yerinde çizik mevcut , temalardan istediğiniz şekilde kişileştirebilirsiniz haha--haha--haha--haha--

Üst Alt