bursia kullanıcısının son içeriği

1. bursia

Rom POCO X3 NFC (surya) Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SJGIDXM

Evet. Android 12 ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Youtube picture in picture özelliğini açtığımda da arayüz çok fena kasıyor.
  2. bursia

Rom POCO X3 NFC (surya) Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SJGIDXM

Batarya performansı çok kötü, önermem.
  3. bursia

MIUI 12.5 Poco X3 NFC (surya) Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

İlk aldığımda 12.5 sürümlerini denemiştim, pil performansı sorunları nedeniyle endonezya 12.0.7 sürümünü kurmuştum. Geçenlerde güncelleme aklıma takıldı ve fastboot üzerinden 12.5.7 Endonezya sürümüne geçtim. Pil performansının iyileştiğini düşünüyorum. Ayrıca akıcılık ve efektler de çok güzel...
  4. bursia

Çözüldü Redmi 9 Flash Super Error Sorunu

Süpersiniz hocam, benim sorun da Baseus kablo deneyince çözüldü.
  5. bursia

Rom AOSPA|Paranoid Android - TOPAZ - En hızlı ve en akıcı rom {A13}{Poco X3/NFC}

https://forum.xda-developers.com/t/paranoid-android-sapphire-alpha-3-poco-x3-x3-nfc.4383259/page-5 Aşırı pil tüketimi ve ısınma sorunları belirtilmiş orjinal alpha 3 konusunda. Temkinli olmak lazım.
  6. bursia

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Maalesef kuramazsınız hocam. Garanti ile iletişime geçin isterseniz.
  7. bursia

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

12.0.7 Endonezya ROM kullanın hocam.
  8. bursia

MIUI 12.5 Poco X3 NFC - Global Stabil V12.5.1.0.RJGMIXM İndirme Bağlantıları

Deneyimleyen varsa pil performansı hakkında fikrini belirtebilir mi?
  9. bursia

MIUI 12 POCO X3 NFC - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJGMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Aldığım cihaz bu rom ile gelmişti, 5 saat ekran süresi alıyordum, hiç tavsiye etmem. Bootloader kilidi açtıktan sonra Endonezya V12.0.7.0.QJGIDXM romuna geçtim, şimdi yaklaşık 10% şarj ile 1 saat ekran süresi alıyorum.
  10. bursia

Yardım Poco M3 Ekran Parlaklığı Sorunu

Merhaba arkadaşlar, şöyle bir habere rastladım, ilgili ayarı kontrol edebilirsiniz. Xiaomi, otomatik parlaklık kapatılsa bile ekran arka ışığını ayarlamak için “Güneş Işığı Modu” getiriyor https://www.gizmochina.com/2019/11/20/xiaomi-miui-11-sunlight-mode/
  11. bursia

Yardım Mi 8 Deji Batarya

Deji çok da mucize değil onu söyleyeyim. Hızlı şarj desteklemiyor, 3 ay sonra performans büyük ölçüde düşecek.
  12. bursia

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Bu emektara android 12 gelir mi hocam?
  13. bursia

Rom [MI5][CrDroid 6.12][Q] Kurulum, İnceleme

Konu sahibi çözümü vermiş ama, bir çözüm de 6.7 sürümünü kullanmak.
  14. bursia

Mod Mi5 Parmak İzi Okuyucuya Basmadan Parmak Okumayı Aktif Etme

Öncelikle admin'e bu konuyu açtığı için çok teşekkür ederim. Parmak izi tuşunun ömrünü yememek için bu özellik çok önemli. AOSP romlarda varsayılan olarak gelen bu özellik maalesef MIUI romlarda bulunmuyor. Bende bir çok özelliğinden dolayı MIUI kullanmak zorunda kalıyorum. EU ROM MIUI11...
  15. bursia

Soru En iyi android 10 rom hangisi ?

Pixel'e hiç bulaşmayın. Crdroid öneririm.
Üst Alt