burhan0660 kullanıcısının son içeriği

1. burhan0660

Soru Mi 10T Hala Alınır mı?

poco f5 modeline bakabilirsiniz bulursanız dirençli işlemden sonra sıfırlama güncellemede bende sorun cıkmadı halen de kullanıyorum birde redmi note 13 pro 5g modeline bakın dirençli yapılınca bildigim kadarıyla yine nfc gitmiyor H.kadioglu hocam bunu daha iyi bilir
  2. burhan0660

Yardım Yurt Dışı Telefon Önerisi

11 t pro kötü telefon degil ama bence başka alternatiflere bak hocam çünkü model bence biraz eski
  3. burhan0660

Sohbet Türk.net Gigafiber kullanan var mı ?

insallah bize de gelir bu fiber vs yine halimize şükür 50 mbps le işimi görebiliyorum
  4. burhan0660

Yardım HyperOS ta gözüme takılan şeyler

bende o ses uyarısı bende miui da vardı poco x4 pro da vardı şu anda poco f5 kullanıyorum yine var bildirim sorunu ben denk gelmedim bunlar sorun mu onları da çözemedim ?
  5. burhan0660

Yardım HyperOS ta gözüme takılan şeyler

ses yüksek uyarısını telefonu kapatıp açarsanız yine verir digeri de bildirimi iznini iptal ediyorsun halbuki bildirim çubugunda ayarlasan bunun bildirimi görünmesin diye tekrar gelmiyor
  6. burhan0660

HyperOS Redmi note 13 pro Hyper Os yükledim modem doyası lazım

redmi note 13 pro da bildigim kadarıyla g99 işlemci var o cihazda modem dosyası olmaz cihazda imei varmı ?
  7. burhan0660

Soru Bir onarım dosyası aradım nvdata Mi 11 lite 4g

https://www.haberservis.com/teknoloji/mi-11-lite-kamera-ai-mod-gece-gorusu-nfc-fix-modem-dosyasi-haberi-88.html
  8. burhan0660

Yardım Telefon edl modunda fakat bilgisayar bilinmeyen usb aygıtı olarak görüyor

cihaz herhangi biryere baglı olmasın 10-15 sn güç tuşunu basılı tutun sonra auth programıyla devam edebilirsiniz
  9. burhan0660

Sohbet Görüşmek üzere (note 9 pro hakkında dusunduklerim)

hayırlısı olsun ne diyim ama bu bir tür bagımlılık bırakması zordur diyim
  10. burhan0660

Soru NetGsm yurtdışı telefon sorunu?

bu mantık bana biraz garip geldi neden çalışmasın ki ? belki bir ihtimal sistem tam oturmadıysa bu 120 gün sonra kapanacak olaylarını oturtamamış olabilirler gibi düşünüyorum ama zaten kayıtlı bir imei yapıldıysa sorun olacagını düşünmüyorum eğer cihazın bir şekilde bu tür kaçak oldugunu falan...
  11. burhan0660

Yardım Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Bootloader Kilidi Açıkken Kapatılırsa Ne Olur?

hyper os u mi flashla kapat sorun nedir ? direnç yok bişiy yok kapat aç hiç gerek yok
  12. burhan0660

Yardım Redmi Note 10S Type-C soketi bozuldu

hocam 2 yan sanayi dediginiz bu ürünlerden çoook taktım sorun çıkarmaz ama siz bilirsiniz orjinal takıntınız varsa neden olmasın
  13. burhan0660

Yardım Redmi Note 10S Type-C soketi bozuldu

type c soketler kolay kolay bozulmaz ama diyelim bozuldu sadece soket değişimi 200 lira falan tutar "redmi note 10s sarj soketi - Google Alışveriş" bu sarj borduyla beraber hali bunu telefonun içine sadece takabilecek tüm tamirciler sorunsuz halleder bunu
  14. burhan0660

Yardım Yd note 12 pro 5g imei kopyalama hakkinda

hocam yeni cihazlarda donanımsal bir koruma var bunu redmi note 12 pro5g de yazılımla çözebiliyorlar ama tam nasıl bilmiyorum ama bu iş öyle modem meta maiu metayla olmuyor eng romda yazılır şebeke gelir mi tam hatırlayamadım ama normal roma dönünce cihaz nv data da kalıyor o cihazı kurcalamak...
Üst Alt