burcu_aksu kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI 14 Touchpal Klavye APK

Bir klavye uygulaması. Yeni sürüm Androidlerde çalışmıyordu. Bunlar çalışan versiyonları.
  2. B

MIUI 14 Touchpal Klavye APK

Android 14'de denedim. Hepsi çalıştı bende. Deneyince çalışıp çalışmadığını yazarsanız sevinirim. 1709142896 TouchPal_5.7.9.9_var2.apk - 29.9 MB TouchPal+2019+&.apk - 37.4 MB TouchPal+Premium+v6.6.9.6(6496)+Mod.apk - 33.0 MB TouchPal++5.7.6.0_mod.apk - 20.7 MB...
  3. B

Çözüldü TouchPal Klavye

https://dosya.co/z3vi02tba86j/TouchPal.rar.html Bu linkten indirebilirsiniz.
  4. B

Yardım Touchpal Klavye Sorunu

Rica ederim. Sevindim 😊
  5. B

Rica ederim. Nerdeyse bir haftadır kullanıyorum. Burada paylaşmadan önce denemek istedim. Bu süre içinde hiçbir sorun yaşamadım ben. Umarım çıkmaz da.
  6. B

https://dosya.co/z3vi02tba86j/TouchPal.rar.html Klavye sorunu olanlar bu dosyaları deneyebilirler. Bende sorunsuz bir şekilde çalıştı. Umarım ihtiyacı olanlarda da işe yarar 😊
  7. B

Aynen. Benim de sıkıntılarım bunlar. Diğer yandan silme tuşunun yukarıda olmasını seviyorum. Çünkü touchpal da öyleydi ve benim elim öyle alıştı. Bu yüzden xperia ya alışamadım zaten. Hızlı hızlı yazarken silmem gerektiği zaman ister istemez üst tuşa basıyorum ve yazı birbirine giriyor. Ama onun...
  8. B

Onu denedim ama çok sevemedim. Şu an Tamo Klavye kullanıyorum. Fakat onda da ingilizce için t9 yok. Ve kelime kayıt etme özelliği sıkıntılı. Öğrenince rahat ama öğrenene kadar verem ediyor.
  9. B

İnternette bir yorum vardı. "öğrenebilir oluşu gerçekten takdire şayan leb demeden çorum un tarihçesini demografik özelliklerini filan sıralıyor ses tanıma fonksiyonu da çok başarılı." Kesinlikle öyle. Nasıl yapıyor bilmiyorum ama siz iki harf yazınca bile hemen devamını getiriyor. Yazma...
  10. B

Zaten bu sorunu çözemezsem mecbur kalabilirim 😁
  11. B

Keşke ben de alışsam da kurtulsam şu arayıştan ama dediğim gibi on küsür yıldır kullanıyorum bu klavyeyi. Baya alıştım yani.
  12. B

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir Xioami kulanıcısıyım ve ben de bazılarınız gibi Touchpal konusunda mağdur oldum. Telefonu alalı yaklaşık 2 ay oldu ve yeni telefon almamın sevincini bile yaşayamadım bu sorun yüzünden. En az 10 yıl, belki de daha fazla zamandır bu klavyeyi kullanıyordum. Yılların...
  13. B

Çözüldü TouchPal Klavye

Bu yöntemi denedim. Maalesef işe yaramadı.
  14. B

Çözüldü TouchPal Klavye

Merhaba. Kullandığınız apk'yı bizimle paylaşır mısınız size zahmet? Bendeki touchpal de dediğiniz yöntem işe yaramadı. Sizin apk ile deneyeyim bir de.
Üst Alt