Burakozcy kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI 11 MIUI 11 güncellenmesinden kurtarın

Arkadaşlar ne oldu bilmiyorum ama bugün telefon şarj durumu gayet normal seyrinde nasıl düzeldi herhangi bir fikrim yok ama muzik çalar i alttan kapattigim zaman yani komple çalmaya devam ediyor şarj durumu normal Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

her telefonda aynı etkiyi vermiyor demek 1574367275 Mİ mix 2 cihaz
  3. B

Arkdaslar bu guncelleme telefonu mahvetti adeta telefonun şarjı öğlen vaktını bulmuyor bıtıyor eski sürüme geçmek için hardcore reset atmakmı lazım yoksa fabrıka ayarları na dönmek yeterli olurmu su programı kur yap diyeceğiniz bir şey olursada iyi olur. teşekkürler
  4. B

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Miu 11 de ki sorunları gideriyormu bu kurulum sarj sorunum var mesela eskisinden daha çabuk bitiyor duzeltiyormu bu sorunlari
  5. B

Yardım Arka plan müzik oynatma

Mi Mix 2 kullanıcısıyım bende aynı olayı yasıyorum muzık çaları kapattıgım halde çalmaya devam ediyor
  6. B

MIUI 11 miu 11 Güncelleme mi mix 2 sorun şarj sorunu

ya kamerayı açtığımda ekran titrerken bir yandanda hoparlörden ses geliyor cızırtı sesi anlamadım bende...
  7. B

Diğer Kamera Titreme sorunu

Arkadaşlar Kamera açtığım zaman ekranda bir titreme ayrıca bir cızırtı gelıyor telefondan bu sorunu yaşayan çözümünü bilen varmı acaba
  8. B

peki bi sorum daha olacak miu 11 ile ilgili değil kamera sorunum var benım sık sık olamsada kamere actıgım zaman ekranda bı titreme ve cızırtı gelıyor bu sorun hakkında bılgınız varmı acaba.
  9. B

Arkadaşlar bu güncelleme geldikten sonra telefonun sarj I bir gün zor yetmeye basladı ucu ucuna yetıyor aksam iş cıkısına kadar varmı bu sorunu yasayan çözümü bilen acaba
  10. B

Yardım Mi Mix 2

humm peki teşekkürler
  11. B

Yardım Mi Mix 2

merhaba arkadaşlar benim sorunum şu telefonda normal video çektiğimde hiçbir sıkıntı yokken intagramda Hikaye olarak video kayıt yaptığımda ses kısık çıkıyor telefondan sorun olsa normal video kaydettiğimdede olur dedim ama orda sorun cıkmadı anlamadım bilenler bilgilendirirse sevinirim...
Üst Alt