MIUI 11 miu 11 Güncelleme mi mix 2 sorun şarj sorunu

Burakozcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Arkadaşlar bu güncelleme geldikten sonra telefonun sarj I bir gün zor yetmeye basladı ucu ucuna yetıyor aksam iş cıkısına kadar varmı bu sorunu yasayan çözümü bilen acaba

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Arkadaşlar bu güncelleme geldikten sonra telefonun sarj I bir gün zor yetmeye basladı ucu ucuna yetıyor aksam iş cıkısına kadar varmı bu sorunu yasayan çözümü bilen acaba
Hocam güncellemelerde normaldir 1 hafta içinde vs düzelir ama o kadar bekleyemem derseniz de sıfırlayarak çözebilirsiniz yoksa miui 11'in miui 10'dan daha iyi batarya performansı sunduğunu söyleyebilirim kendi telefonum için

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
Hocam güncellemelerde normaldir 1 hafta içinde vs düzelir ama o kadar bekleyemem derseniz de sıfırlayarak çözebilirsiniz yoksa miui 11'in miui 10'dan daha iyi batarya performansı sunduğunu söyleyebilirim kendi telefonum için
dediğin herşeyi yaptım bişey değişmedi.. benim umudum diğer güncelleme ile düzelmesi valla

Burakozcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
peki bi sorum daha olacak miu 11 ile ilgili değil kamera sorunum var benım sık sık olamsada kamere actıgım zaman ekranda bı titreme ve cızırtı gelıyor bu sorun hakkında bılgınız varmı acaba.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
dediğin herşeyi yaptım bişey değişmedi.. benim umudum diğer güncelleme ile düzelmesi valla
Peki miui 10'da nasıldı batarya performansınız isterseniz ona dönün
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

peki bi sorum daha olacak miu 11 ile ilgili değil kamera sorunum var benım sık sık olamsada kamere actıgım zaman ekranda bı titreme ve cızırtı gelıyor bu sorun hakkında bılgınız varmı acaba.
Hocam donanımsal olabilir yazılımsal olabilir bir şey demek zor ama garantiniz sağlamsa garantiye verebilirsiniz bence önemli bir şey ama cızırtıdan kastınız ne onu anlamadım

Burakozcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
ya kamerayı açtığımda ekran titrerken bir yandanda hoparlörden ses geliyor cızırtı sesi anlamadım bende...

Üst Alt