burakelt kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Kilit ekranında kalıcı bildirimler mümkün müdür

Her bir adımda yeniden başlattım emin olabilirsiniz. Dediğim gibi bazı özellikler çalıştı zaten ama telefonu kastı ve İnternete giremez oldum. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Söylediklerinizi yaptım maalesef sonuç olumsuz yine. Customiuizer düzenli çalışmadi bazı ayarlar olurken bazıları olmadı. Özellikle istediğim kilit ekranında bildirimlerin kalması özelliği çalışmadi. Ayrıca telefonda kasma ve İnternet bağlantısını kesme gibi durumlar yaşadım ve kaldırdım...
  3. B

Edxposed denedim hocam ama dediğin gibi kararlılık olmuyor hemen geri kaldırmak zorunda kalıyorum. Belki başka bir yol bilen vardır. Ya da xposed android 9 için beta olmayan sürümü beklemeliyiz. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. B

Merhaba arkadaşlar. Sormak istediğim şey kilit ekranında gösterilen bildirimlerin ekran açılıp kapandıktan sonra da kalması mümkün olup olmadığı. Yani mesela WhatsApp bildirimi geldi kilit ekranında görülüyor ekranı açtım ama WhatsAppi acmadim, tekrar kilit ekranına döndüğümde bildirim gitmiş...
  5. B

Tema PiRose Tema

Elinize sağlık güzel tema ancak cihazı karanlık modda kullanırken kilit ekranında bildirimler okunmuyor siyah görünüyor. Belki onun için bir ayar konabilir. Edit: karanlık modda değilken de siyah ve okunmuyor. Görseldeki gibi değil nedense. Bu arada belirtmem de fayda var; xiaomi.eu rom...
  6. B

Rom Miui 10 9.5.30 beta güncellemesi

Dün akşam yükledim şarj %100 idi. Gece yaklaşık 1 saat kullandım. Bluetooth ve wi-fi açık. Sabah baktığımda %90 idi. Ben herhangi bir değişiklik fark etmedim her şey aynı gibi. Cihaz mi6.
  7. B

Rehber Xiaomi Mi6 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom v.7.1 Kurulumu

hocam bilgisayardan dosyayı içeriye aktarmayı nasıl başardın ben de orada sorun yaşıyorum?
  8. B

Yardım Telefonu Sıfırla Uyarısı

Temiz bir global stable yükledim sorunları çoğu zamanla kendiliğinden yok oldu. çok ilginç. şimdi miui 10 global stable yükleyeceğim inş bir daha böyle sorunlar yaşamam.
  9. B

Yardım Telefonun kendi kendini sıfırlaması ve uygulamaların durdu hatası vermesi

Ben benzer bir sorun yaşamıştım. Çözüm olarak bootloader kilidini açtım ve telefonu sıfırlayarak flash ile yeni rom yükledim. Eski sorunlar kalmadı.
  10. B

İnceleme MIUI 10 - 8.8.23 Global Beta Güncellemesi Değişiklikler (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

Stabilde olmasını istiyorum ama ben MIUI 10 global beta kullanıyorum şuan WhatsApp da okundu işaretle var normal hatta gelen mesajlarda yok. Onda da olmasını istemiştim. 1535021990 Arkadaşlar ben de bu güncelleme 90 küsur mb olarak geldi indirdim yükledim telefonu kapatıp açınca aynı...
  11. B

İnceleme MIUI 10 - 8.8.23 Global Beta Güncellemesi Değişiklikler (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

Arkadaşlar MIUI 10 da mesaj bildirimleri için bildirim çubuğunda okundu kısayolu istiyorum. Size zahmet öneriler kısmında sis de bu özelliği yazar mısınız?
  12. B

Bahsettiğim sorun çözüldü ama daha sıkıcı sorunlar başladı bu sefer. Telefona fastboottan wipe data diyerek format attım her şey normal derken kurulumun tamamlanmasıyla birlikte kasılmalar,..... Uygulaması çalışmayı durdurdu hataları ve kendiliğinden kapanıp açılmalar hatta bazen açılmamalar...
  13. B

BL kilidi açık değildi. Şu an yeni bir sistem güncellemesi geldiğini gördüm 9.6.1di sanırım telefonu ona yükseltiyorum. Gerekli dosyaları yedekledim zaten yine aynı hatayı yaptığımda fabrika ayarlarına dönebilirim. İlgiliniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim clap~~
  14. B

Şuan tekrar yeniden başlattım ve yine sorun yok gibi. Resimleri pc'ye atıyorum. dosyaları yedekliyorum. Dikkatimi çekti bu sorun instagram uygulamasını kullanırken olmuş ilk ve az önce bende de instagram açıkken olmuştu. Onunla bir ilgisi olabilir mi?
  15. B

Tekrar merhaba. TWRP yüklü değil. telefonu eşim kullanıyordu onun yüklemiş olma ihtimali hiç yok :D global rom yüklü ve günceldi telefon. Az önce telefonu tekrar açtığımda normal bir şekilde açıldı. ancak 1-2 dk kurcaladım ekran karardı. zorla tekrar başlattım yine aynı hatayı verdi. Maalesef pc...
Üst Alt