Yardım Kilit ekranında kalıcı bildirimler mümkün müdür

burakelt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
xiaomi.eu kararli 11.0.1
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar. Sormak istediğim şey kilit ekranında gösterilen bildirimlerin ekran açılıp kapandıktan sonra da kalması mümkün olup olmadığı. Yani mesela WhatsApp bildirimi geldi kilit ekranında görülüyor ekranı açtım ama WhatsAppi acmadim, tekrar kilit ekranına döndüğümde bildirim gitmiş oluyor. O bildirimin orada ben bakana kadar kalması mümkün müdür?

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Merhaba arkadaşlar. Sormak istediğim şey kilit ekranında gösterilen bildirimlerin ekran açılıp kapandıktan sonra da kalması mümkün olup olmadığı. Yani mesela WhatsApp bildirimi geldi kilit ekranında görülüyor ekranı açtım ama WhatsAppi acmadim, tekrar kilit ekranına döndüğümde bildirim gitmiş oluyor. O bildirimin orada ben bakana kadar kalması mümkün müdür?
Xposed ile root atarsanız modüllerde mevcut hocam. Bunun gibi daha bir dünya özellik var fakat yükledikten sonra benim cihaz stabiliteyi kaybetmişti. Ek olarak xposed kurmak da baya meşakkatli.

Oyla:

burakelt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Edxposed denedim hocam ama dediğin gibi kararlılık olmuyor hemen geri kaldırmak zorunda kalıyorum. Belki başka bir yol bilen vardır. Ya da xposed android 9 için beta olmayan sürümü beklemeliyiz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Edxposed denedim hocam ama dediğin gibi kararlılık olmuyor hemen geri kaldırmak zorunda kalıyorum. Belki başka bir yol bilen vardır. Ya da xposed android 9 için beta olmayan sürümü beklemeliyiz.

Xposedi magiskten eklediğim dosyalarla kurunca bende sorunsuz çalıştı ve CustoMiuizer uygulaması ile hem istediğiniz özelliği hemde birçok özelliğe kavuşuyorsunuz.
Önce edxposed installerı yükleyin sonra diğer dosyaları magiskten flaşlayın telefonu yeniden başlattıktan sonra Xposede girip İndir yerine CustoMiuizer yazın çıkar indirin Ve kurun.

Ekli dosyalar

• EdXposedInstaller_v2.2.5-release.apk
    4,3 MB · Görüntüleme: 8
  • magisk-riru-core-v19.zip
    350,9 KB · Görüntüleme: 4
  • magisk-EdXposed-YAHFA-v0.4.5.1_beta.4463.-release.zip
    2,7 MB · Görüntüleme: 4
Oyla:

burakelt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Xposedi magiskten eklediğim dosyalarla kurunca bende sorunsuz çalıştı ve CustoMiuizer uygulaması ile hem istediğiniz özelliği hemde birçok özelliğe kavuşuyorsunuz.
Önce edxposed installerı yükleyin sonra diğer dosyaları magiskten flaşlayın telefonu yeniden başlattıktan sonra Xposede girip İndir yerine CustoMiuizer yazın çıkar indirin Ve kurun.
Söylediklerinizi yaptım maalesef sonuç olumsuz yine. Customiuizer düzenli çalışmadi bazı ayarlar olurken bazıları olmadı. Özellikle istediğim kilit ekranında bildirimlerin kalması özelliği çalışmadi. Ayrıca telefonda kasma ve İnternet bağlantısını kesme gibi durumlar yaşadım ve kaldırdım xposedi. Ayarları aşağıdaki gibi yapmıştım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hocam tekrar söylüyorum defalarca kez denedim xposed benim denediğim 2 cihazda da stabil çalışmıyor. Telefona ciddi manada bir haller oluyor. Bence yüklemeyin. Hatta kurduysanız silmekle de kalmayın cihazı sıfırlayın. Virüs tadında olduğunu düşünüyorum. Bir şeyler katarken bir şeyleri götürüyor cihazdan.

Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Söylediklerinizi yaptım maalesef sonuç olumsuz yine. Customiuizer düzenli çalışmadi bazı ayarlar olurken bazıları olmadı. Özellikle istediğim kilit ekranında bildirimlerin kalması özelliği çalışmadi. Ayrıca telefonda kasma ve İnternet bağlantısını kesme gibi durumlar yaşadım ve kaldırdım xposedi. Ayarları aşağıdaki gibi yapmıştım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam yaptıklarınızın çalışması için telefonu tekrardan başlatmanız lazım.

Oyla:

burakelt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Her bir adımda yeniden başlattım emin olabilirsiniz. Dediğim gibi bazı özellikler çalıştı zaten ama telefonu kastı ve İnternete giremez oldum.

Oyla:
Üst Alt