bryan06 kullanıcısının son içeriği

1. bryan06

HyperOS HyperOS 1.0.3'teki yenilikler - 13T Pro

Benim de BL kilit açık olmasına rağmen biraz önce manuel kontrol ettğimde 1.0.3.0 güncellemesi geldi. 1.0.1.0 dan 1.0.3.0 a geçtim. Bilgi için teşekkürler.
  2. bryan06

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Bilgi için teşekkürler, HyperOS videolarını seyrederken telefonlarda Mi dialer ve sms app görünce dedim bende mi bir eksiklik vae, şu an netleşti. Bir de şunu sorayım, yine videolarda Widget menüsü bizimkinden farklı gibi, saat ve hava durumunu kare/dikdörgen şeklide ana ekranda, bizde ki Widget...
  3. bryan06

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Mevcut Miu 14.0.12.0 (13T Pro)dan HyperOS a videodaki gibi yükledim, HyperOS ile gelen çoğu yenilik varken Arama(Dialer) ve SMS uygulaması Mi ninki olması gerekiyorken bende hala Google olarak kaldı, HyperOS sürümünden dolayı böyle oldu yoksa başka bir durum mu var, bu konuda paylaşılan HyperOS...
  4. bryan06

Çözüldü Redmi Note 9 Pro Açılmıyor

İşe yaradı, telefon açıldı, öneriniz için çok teşekkür ederim, beni büyük bir işten kurtardınız.
  5. bryan06

Fastboot moda girebiliyorum. Orangefox üzerinde system görünmediği için mi Fastboot modu önerdiniz, orangefox tam artık hiç bir şey yapamazmıyım? Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
  6. bryan06

Merhabalar, Kullandığım telefonu sabah kapatmıştım akşam açtığımda Redmi yazısı geldikten sonra titreyip Orangefox recovery ile açıldı, bir kaç kere kapat aç desemede işe yaramadı her seferinde Redmi yazısı sonrası titeyip Orangefox ile açıkmakta. Orangefox ile açıldığında telefonun...
  7. bryan06

Yardım Redmi Note 9 Pro Joyuse Magisk Yüklenmiyor

Hocam tekrar merhaba, kaybedecek bir şeyim yok deyip aşağıdaki video ya göre cihazı başarılı bir şekilde root ladım. Her şey için teşekkürler.
  8. bryan06

Orangefox üzerinden magisk kurulumunu sd kart üzerinden de denedim sonuç yine başarısız oldu. Bu arada şöyle bir durum fark ettim, ornagefox ile magisk i flash larken bilgiler kısmında "Storage is encrypted" diyor, bu durumdan dolayı magisk yüklemesi sonrası telefon bootloop a giriyor olabilir...
  9. bryan06

İşte benim amacım telefon içinde bir çok uyguama var, yeni rom a geçmeden yani onları silmeden halletmekti. Eyvallah sizi de yordum. Desteğiniz için teşekkürler. Artık bir çağresine bakmaya çalışacağım.
  10. bryan06

Cihaza 2 sene önce ROM yüklemek için Pitch black recovery kurmuştum o zaman bir problem olmamıştı. Dün ilk defa rootlamak için Pitch black recovery üzerinde bir kaç magisk version yüklemeyi denedim her denememde bootloop a düştü ben de uninstall magisk ile cihazı kurtadım. Bu gün sizin...
  11. bryan06

Hocam magisk 25.3 ü hem elle hem de orangefox araçlardan denedim ayrıca 20.4 ü de denedim ama maalesef yine bootloop a girdi telefon. Uninstall ederek kurtardım yine. Benim EU 12.0.2 version dan dolayı mı böyle oldu onu düşünmeye başladım. Başka önerebileceğin bir yöntem var ise onu deyeyim...
  12. bryan06

Hocam orangefox u başarılı bir şekilde yükledim. Şimdi magisk flashlama deneyeceğim. Benim Android 10 ve EU MIUI 12.0.2 buna göre hangi magisk sürümünü tavisye ederdiniz, en son 25.2 var, bunu deneyeyim mi yoksa eski bir sürüm mü yüklesem.
  13. bryan06

Orangefox tan başka çözüm görünmüyor gibi. Pbrb çok uğraştırdı ve zamanımı aldı her şeyi deneyeceğim artık. Deneyip sonucu paylaşırım. Teşekkürler. 1663613780 Bu arada Orangefox un Joyuse için bir versionu bulunuyor mu? Sitesine baktığımda en son...
  14. bryan06

Yanıt için teşekkürler. Orangefox u zip olarak indirip direk Pbrp ile mi flaşlasam olur mu? Apk ları telefon açıken dosya yöneticisinden yüklenir diye biliyorum, Orangefox içinden apk yı seçip flaşlamayı deniyim dediğiniz gibi.
  15. bryan06

Merhablar, Telefon: Redmi Note 9 Pro Joyuse MIUI EU Stabil 12.0.2 Android 10 Pitch black recovery 3.1 Bootloader Unlock yukarıdaki özelliklere sahip telefonumu Root lamak için magisk 20.4, 21, 21.2, 25.2 versionları yükleme çalıştım her yükleme sonrası telerfon bootloop girdi, bende pbrp ye...
Üst Alt