Yardım Redmi Note 9 Pro Joyuse Magisk Yüklenmiyor

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Merhablar,

Telefon: Redmi Note 9 Pro Joyuse
MIUI EU Stabil 12.0.2
Android 10
Pitch black recovery 3.1
Bootloader Unlock

yukarıdaki özelliklere sahip telefonumu Root lamak için magisk 20.4, 21, 21.2, 25.2 versionları yükleme çalıştım her yükleme sonrası telerfon bootloop girdi, bende pbrp ye girip araçlardan uninstall magisk deyip telefonu kurtarabildim. Pbrp içinde gelen araçlardan da magisk denedim sonuç aynı.

Son durumda hala telefona magisk yükleyeyip Root layamadım. Kullandığım Pitch black recovery 3.1 yüzünde mi böyle oluyor diye düşünmeye başladım, normal TWRP ya da Orangefox recovery mu yükleyip tekrar denesem diye düşünmeye başladım.

Konu hakkında yardım veya yönlendirme yapabilirseniz memnın olurum.

Teşekkürler,

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Orangefox kararlı son sürüm ile dene. Magiski zip olarak değil apk olarak indir öyle flaşla.

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Orangefox kararlı son sürüm ile dene. Magiski zip olarak değil apk olarak indir öyle flaşla.
Yanıt için teşekkürler. Orangefox u zip olarak indirip direk Pbrp ile mi flaşlasam olur mu?

Apk ları telefon açıken dosya yöneticisinden yüklenir diye biliyorum, Orangefox içinden apk yı seçip flaşlamayı deniyim dediğiniz gibi.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Yanıt için teşekkürler. Orangefox u zip olarak indirip direk Pbrp ile mi flaşlasam olur mu?

Apk ları telefon açıken dosya yöneticisinden yüklenir diye biliyorum, Orangefox içinden apk yı seçip flaşlamayı deniyim dediğiniz gibi.
Hocam az önce joyeuse cihazımı rootladım. Orangefoxu indirip pbrb üzerinden direk flaşlayın. Sonrasında indirdiğiniz magiski .zip ile değiştirip flaşlayın bu kadar.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68

Olur galiba emin değilim. Zip içinden recovery.img dosyasını alıp yükleyebilirsin. Apk dosyasını direk recoveryden yükle.

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Hocam az önce joyeuse cihazımı rootladım. Orangefoxu indirip pbrb üzerinden direk flaşlayın. Sonrasında indirdiğiniz magiski .zip ile değiştirip flaşlayın bu kadar.
Orangefox tan başka çözüm görünmüyor gibi. Pbrb çok uğraştırdı ve zamanımı aldı her şeyi deneyeceğim artık. Deneyip sonucu paylaşırım. Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada Orangefox un Joyuse için bir versionu bulunuyor mu? Sitesine baktığımda en son "OrangeFox-miatoll-stable@R11.1_3_A12_FBEv1.zip" var, bunu flashlasam olur mu acaba?

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Orangefox tan başka çözüm görünmüyor gibi. Pbrb çok uğraştırdı ve zamanımı aldı her şeyi deneyeceğim artık. Deneyip sonucu paylaşırım. Teşekkürler.

Bu arada Orangefox un Joyuse için bir versionu bulunuyor mu? Sitesine baktığımda en son "OrangeFox-miatoll-stable@R11.1_3_A12_FBEv1.zip" var, bunu flashlasam olur mu acaba?
İyi akşamlar iyi eğlenceler dilerim.🙂

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14

Orangefoxun joyeuse için özel bir sürümü yok ve evet ben de o sürümü kullandım. Sıkıntı Yok.

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Orangefoxun joyeuse için özel bir sürümü yok ve evet ben de o sürümü kullandım. Sıkıntı Yok.
Hocam orangefox u başarılı bir şekilde yükledim. Şimdi magisk flashlama deneyeceğim. Benim Android 10 ve EU MIUI 12.0.2 buna göre hangi magisk sürümünü tavisye ederdiniz, en son 25.2 var, bunu deneyeyim mi yoksa eski bir sürüm mü yüklesem.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam orangefox u başarılı bir şekilde yükledim. Şimdi magisk flashlama deneyeceğim. Benim Android 10 ve EU MIUI 12.0.2 buna göre hangi magisk sürümünü tavisye ederdiniz, en son 25.2 var, bunu deneyeyim mi yoksa eski bir sürüm mü yüklesem.
Magisk son sürümü uygundur hocam.

Ayrıca hocam konu dışı olarak ben eu 11.0.7 sürümünü kullanıyorum. Eğer ki görsellikten birazcık feragat etmeyi isterseniz pil ve hız açısından hiçbir roma değişmem ki birçok romu denemiş biri olarak konuşuyorum.

Üst Alt