brdmrcn kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 8 ekran süresi

15 ay oldu
  2. B

Yardım Mi 8 ekran süresi

Mi 8 ortalama ekran süresi nedir. Benim cihazda 5 saat bataryamda mı bir sikinti var. Teşekkürler.
  3. B

Yardım Mi 8 şarj çabuk bitiyor.

Mi 8 bataryayı 100 e kadar dolduruyorum, şarjdan çektikten sonra 3-4 dakika içerisinde 99 a düşüyor 15 dakika sonra 92 ye kadar iniyor. Normalmi teşekkürler.
  4. B

Yardım Mi 8 pro sim 1 pasaport kayıtlı. 2 .simi aktif hale getirebilir miyiz.

Mi 8 pro sim 1 pasaport kayıtlı. 2. Sim aktif hale getirilip çift hatlı kullanabilir miyim
  5. B

Yardım mi 8 anakart lazım yardımcı olursanız sevinirim.

mi 8 anakart satan olursa iletişime geçelim.
  6. B

Yardım Mi8 görüntü entegresi

Mi8 cihazım test point sonrası yazılım kabul etti. Cihazım aktif ama görüntü yok. Ankara da ikamet ediyorum. Yardımcı olabilecek birileri var mı?
  7. B

Rehber Mi Note 3 için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

Bayram kaya nın numarası varmı ustam. 1549729656 Benim mi 8 de herhalde görüntü entegresi bozuldu.
  8. B

Yardım Xiaomi mi 8 ekran sorunu

Orijinal ekran bende var.
  9. B

Yardım Mi 8 anakart lazım.

Teşekkür ederim. Numaranızı verirmisiniz.
  10. B

Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Mi 8 write time out maybe device was disconnected hatası.
  11. B

Yardım Mi 8 anakart lazım.

Cihazım brick oldu. Test point yaparken şase yaptı. Satılık mi 8 anakart nerden bulabilirim.
  12. B

Yardım S unlock com. ile yetkili hesap alan var mı?

S unlock yetkili hesap ile brick olan cihazlara teamweaver ile destek verdiğini iddia ediyor. Cihazını yaptıran var mı? Site güvenilir mi?
  13. B

Ben size terbiyesizlik yaptınız demedim.
  14. B

Ben kimseye bir terbiyesizlik yapmadım yapmamda. Ama herkes fikrini saygı çerçevesinde yazsın isterim. 1540154128 Hizmet vermeyen tesla nin servisi değil, migros un servisi.
Üst Alt