bordo bereli kullanıcısının son içeriği

1. bordo bereli

Çözüldü note 12 Explorer hk

4300 mah pil az değil mi üstad ?
  2. bordo bereli

teşekkür ederim içim rahatladı.
  3. bordo bereli

hepinize merhabalar, Şuan redmi note 10 pro kullanıyorum modelimi yükseltmek için note 12 Explorer cihazına geçmek istiyorum çok iddialı geldi 210 watt şarjı, 200 MP kamerası ve en üzücü kısmı 4300 mah bataryası var şimdi bu telefonu alsam; 1- Şarjı çabuk biter mi ? 2- şarj ederken watt yüksek...
  4. bordo bereli

Yardım Redmi note 10 pro şarjı çabuk bitiyor

yazılımdan dolayı olabilir mi
  5. bordo bereli

Yardım Redmi note 10 pro şarjı çabuk bitiyor

Merhabalar, redmi note 10 pro cihazımın şarjı çok çabuk bitiyor kardeşim de çin veya Endonezya var onun şarjı çok iyi gidiyor. Bende çabuk biterken kardeşimde iyi performans sunan pilin sebebi ne olabilir ? Ekran kullanımı çok harcıyor.
  6. bordo bereli

Yardım kilitlenen telefonun mi numarası başka telefon hesabı başka

Merhabalar, redmi 8a telefonu sıfırlama sonucu cihaz mi hesabı kilitledi. doğru şifre giriyorum fakat kabul etmiyor sonra dikkatimi çeken bir olay oldu; ekranda da gördüğünüz gibi mi hesap numarasının sonu 360 ile bitiyor ama gerçekte ise böyle bir mi hesap numarasına bağlı değil bu sorunu nasıl...
  7. bordo bereli

Yardım İmei atılınca güncellemeler alır mı

hocam bılmedıgım ıcın soruyorum modem dosyası telefonlarda nıcın var ve neden atılıyor ?
  8. bordo bereli

Yardım Twrp güncelleme için yardım

Hocam öncelikle teşekkür ederim kaynak için ama aklımda soru var ; ben uygulama,resim gibi kayıplar yaşar mıyım yani telefon format atmış gibi mi oluyor yoksa uygulamalarım resimlerim müziklerim kalıyor sadece güncelleme mı oluyor ?
  9. bordo bereli

Yardım Twrp güncelleme için yardım

Merhabalar, telefonumda twrp var güncelleme geldi ama güncellemeyi indirip başlatınca twrpde kalıyor bende pek aşina olmadığım için twrp ile rom yüklemedim twrp ile rom yükleme konusunda bana yardımcı olabilir misiniz ?
  10. bordo bereli

Yardım Güncelleme geldiğinde twrp giriyor sorunu

Arkadaşlar telefonda twrp kurulu bana güncelleme geliyor güncellemeyi indir dedikten sonra güncellemeyi başlatıyorum twrp moduna giriyor duruyor nasıl güncelleyebilirim şimdiden teşekkürler ^^
  11. bordo bereli

Yardım Güncelleme yaparken twrp giriyor

Yani; 1-) güncelleme dosyası yok mudur direkt rom mu kurmalıyım? 2-) twrp üzerinden hallettigimde telefon sıfırlanır mı her şey gider mi yoksa üzerine mı yazar ?
  12. bordo bereli

Yardım Güncelleme yaparken twrp giriyor

Telefona güncelleme gelmiş ama twrp yüklü olduğu için kurulamıyor mesela güncellemeye giriyorum güncellemeyi indiriyorum sonra yeniden başlat Diyor yeniden başlata girince de twrpye giriyor güncellemeyi yapamıyorum nasıl yapılır şimdiden teşekkürler .
Üst Alt