Blues_3000 kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Mİ A3 MIUI 12 Yüklemek İstiyorum?

Mi A3 kullanıyorum garantili cihaz daha önce de forumda konu açmıştım mi a3 mıuı12 yüklemek istiyorum diye ama detaylı bilgi bulamadım.O nedenle araştırma yaptığımda bl kiliti açtığınız zaman bu işlemini yaptığım zaman cihaz garanti dışı olur diye bilgiler var.Ondan dolayı ise mi hesap...
  2. B

Rehber BootLoader (BL) kapatmadan CMD Komutu ile Orijinal Rom Yükleme (Video)

Forumda araştırma yapayım teşekkür ederim
  3. B

Bl kilidi kapalı peki ne yapmalıyım o zaman
  4. B

Mi A3 kullanıyorum android 9 rom yüklemek istiyorum ama bu işlemi yaptığım zaman cihaz garanti dışı olurmu ona göre yapacam cihaz garantili şimdiden teşekkür ederim
  5. B

Rehber MIA3 MIUI Fastboot Flasher [ Android 10 Downgrade 9 ]

Eyvallah çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için
  6. B

Rehber MIA3 MIUI Fastboot Flasher [ Android 10 Downgrade 9 ]

İlk öncelikle emeğiniz ve katkınız için ellerinize ve yüreğinize sağlık benim sorum şu olacaktı tabiki de android 10 güncellemesi yaptım ama android 9'a dönersem eğer,sizin bahsettiğiniz yöntem ile yaptığım da cihaz garanti dışı olur mu ve araştırma yaptığım kadarıyla garantili cihazlarda...
  7. B

Soru Android 10 nisan guncellesi

Android 10 güncellemesi yaptım ama şöyle bir problem var Google cam ile fotoğraf çektikten sonra hdr+işleniyor takılı kalıyor ve tekrar kaldırıp yeniden kurdum hâlen devam ediyor
  8. B

Soru Mia3 mü Note8mi

Mi A3 kullanıyorum gayet memnunum yani tavsiye ederim.
  9. B

Güncelleme Mi A3 Android 10

Tekrar kontrol ettim bende gözükmüyor hâlen.
  10. B

Telefon Önerisi ?

Mi A3 kullanıyorum tavsiye ederim ve beklentilerinizi karşılayacak güzel bir telefon ayrıca android one olması hızlı ve akıcı
  11. B

Soru Mi A3 Ekran görüntüsü alma Uygulama ?

Teşekkür ederim farklı uygulama arıyorum mesela daha önce m11 sisteminde olan uygulamaları vardı
  12. B

Soru Mi A3 Ekran görüntüsü alma Uygulama ?

Merhaba arkadaşlar mi A3 de bildiğiniz yâda tavsiye edeceğiniz ekran görüntüsü alma Uygulama varmı?
  13. B

Soru Kılıf Önerisi Verir Misiniz

Rica ederim sonuçta kılıflar sağlam ve koruyucu olması lazım
  14. B

Soru Kılıf Önerisi Verir Misiniz

İsterseniz Xiaomi Redmi Note 7 Sert Zırh Çift Katmanlı Kılıf - Tank Korumalı - n11.com bu kılıf da güzel bende kullanıyorum.
  15. B

İpucu En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]

Böylesine güzel bir bilgi verdiğiniz çok teşekkür ederim.
Üst Alt