Yardım Redmi Note 6 pro Ekran da Sorun?

Blues_3000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Forever
Cihazım
Redmi
Konular
11
Merhaba arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi çizgi oluştu dikkatli bakarsanız görürsünüz bir ara gene böyle oldu geri kayboldu tekrar gene çıktı yazılımsal mı yoksa donanımsal mi?

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Hâlen forumda gören ve yardımcı olabilecek kimse yok mu?
Kardeş söyleyeyim. %99 donanım sorunu var. Ghost screen dediğimiz hayalet ekran belirtisi de olabilir. Garantisi varsa en kısa zamanda servise göndermeni tavsiye ederim.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Blues_3000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Forever
Cihazım
Redmi
Konular
11
Kardeş söyleyeyim. %99 donanım sorunu var. Ghost screen dediğimiz hayalet ekran belirtisi de olabilir. Garantisi varsa en kısa zamanda servise göndermeni tavsiye ederim.

Cevap verdiğiniz çok teşekkür ederim. Telefonu yaklaşık olarak 2ay önce sıfır kapalı kutu KVK garantili aldım.Temayı değiştirdim şimdilik gözükmüyor ve Miui 11 Güncellemesi yaptıktan sonra böyle oldu bununla ilgili alakası varmı acaba yazılımsal gibi gözüküyor

Oyla:

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Cevap verdiğiniz çok teşekkür ederim. Telefonu yaklaşık olarak 2ay önce sıfır kapalı kutu KVK garantili aldım.Temayı değiştirdim şimdilik gözükmüyor ve Miui 11 Güncellemesi yaptıktan sonra böyle oldu bununla ilgili alakası varmı acaba yazılımsal gibi gözüküyor
Donanım ile ilgili görüntü sorunları ki sizin donanım görünüyor yazılım ile geçmez. Söyle örnek vereyim sana. Benim telefonin ekranda sararma var diye kvk servise verdim. Ekran değişti geldi. İlk kullandığımda sorun yok görünüyordu. Kullandıkça ve telefon ısınınca bir baktım ekranda başka uygulamaların izi kalıyor. Yani hayalet ekran sorunu var. Telefon soğuk iken gayet normal görünüyor ama kullandıkça ortaya çıkıyor.

Oyla:

Mr.Sun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
muhtemelen ekran panelinde sorun var

Oyla:

Blues_3000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Forever
Cihazım
Redmi
Konular
11
Bir yandan da servise göndermek istemiyorum çünkü uzun sürebilir o nedenle bunu satıp Redmi Note 8 mi alsam mı acaba?

Oyla:

Smhbrdbk12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi8 SE
Konular
7
Merhaba arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi çizgi oluştu dikkatli bakarsanız görürsünüz bir ara gene böyle oldu geri kayboldu tekrar gene çıktı yazılımsal mı yoksa donanımsal mi?
Duvar kağıdını değiştir siyah bişey koy yarım saate düzelir. Düzelmezse ekran yanığı olmuştur ekran değişmesi lazım

Oyla:
Üst Alt