blade035 kullanıcısının son içeriği

1. B

Mİ6 Batarya sorunu.

Merhaba dediğinizi yaptım çift hat kullanıyorum birisi türkcell diğeri türk Telekom. Dediğiniz gibi uçak modunda bıraktım WiFi açık sabah kalktığımda %95 diye yaklaşık 4 buçuk saat sonra %5 inmiş arkadaşım da benim tavsiyem ile mi6 aldı lakin onun telefon geceleri en fazla 1 2 arası düşüyor...
  2. B

Mİ6 Batarya sorunu.

Hat olarak bu güne kadar Türk Telekom kullanıyordum. Bugün turkcell aldım artık çift hatlı kullanacağım. Bu EU sürümde türkçe dil desteği var mı acaba. Birde miui 9 global kararlı ne zaman çıkar mi6 için bilgisi olan var mı acaba?
  3. B

Mİ6 Batarya sorunu.

Merhaba zaten bende miui 9 u bekliyorum eğer onda da düzelmez ise telefonu garanti servisine göndereceğim çünkü iş yerimde arkadaşım da aynı telefonu aldı benim tavsiyem üzerine ona baktığım da benim telefon beklemede iken ki şarj yeme durumu normal benim beklemedeki tüketim daha fazla
  4. B

Mİ6 Batarya sorunu.

lakin hangi romu yükleyeceğimi bilmiyorum sorun yaşamadan bu romları kullanabilir miyim _? uygulamaları sorunsuz yükler mi yada normal kullanımımı engelleyecek bir sorun ile karşılaşır mıyım uygulama yüklerken yada internette hata mesajları alır mıyım bu romlar kararlı sürüm gibi sorunsuzlar mı ?
  5. B

Mİ6 Batarya sorunu.

Merhaba arkadaşlar mi6 64 gb siyah kullanıcısıyım aranıza yeni katıldım yaklaşık 1 ay oldu telefonu alalı. Aldığımdan bu yana tek sıkıntım batarya gece yatmadan önce telefonu şarja takıyorum sabah kalktığım en az %5-9 arasında şarj gidiyor diğer mi6 kullanıcıları 5-6 saat arası ekran ömrü alıyor...
Üst Alt