blackshadow kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Ghost Screen için ne yapabilirim.

Tianma panellerde oluyor, Shenchao panellerde yok bildiğim kadarıyla ama bu tamamen şansınıza kalmış hocam.
  2. B

Yardım Mi Video Uygulaması Problemi Hk.

Hayır her uygulamayı kullanabiliyorum, ancak cihazım orjinal TR cihazı hocam. Kilit açık duruyor, custom rom olduğu için.
  3. B

Sohbet Tıraşa ne kadar ücret ödüyorsunuz?

5 senedir gittiğim kuaföre şu an 100TL veriyorum.
  4. B

Cihazı sıfırlama imkanım şu anda yok. Cihaz rootlu değil, gerekirse rootlarım ama sistem uygulamasını güncelleme yolunu arıyorum. Sanırım romda eski sürüm Mi Video var. Yani yazılımsal hatadan çok rom bunu güncellemeye izin vermiyor. Versiyon MIUI 12.5.3 xiaomi.eu Avrupa romu. Bilen arkadaşlar...
  5. B

Hocam zaten sıfır kurmuştum, sistem uygulaması olduğu için güncelleyemiyorum. Bunun yöntemini arıyorum, yani apk bile indirsem Mi Video yu güncellemiyor.
  6. B

Merhaba, cihazımın BL kilidi açık, yaklaşık 8 aydır xiaomi.eu 12.5.3 (Android 10) stabil olarak kullanıyorum, cihazda gram kasma yok, gayet memnunum. Pili de duruma göre 1 gün, bazen 1,5 gün gidiyor. Ancak Galeri kısmından herhangi bir videoyu açmaya kalktığımda cihazın ekranı kilitleniyor...
  7. B

Soru Ekran geçişlerinde pikselleşme / bozulma

Hocam onu yaptım da yapar yapmaz ekran renkleri bozulmaya başlayınca hemen geri çektim. Dediğim gibi orjinal rom yüklü, nadiren oluyor ancak restart atınca epey bir süre problem görünmüyor. En kötü eu rom 12.5.3 atmayı düşünüyorum.
  8. B

Yardım Böyle birşey mümkün mü ?

O farklı imei numaralarını nereden buluyorlar bilmiyorum ama, benim 2016 senesinde aldığım Xperia cihazın imeisini kopyalamışlar, hemen gereken işlemleri yapıp imeiyi kendi sim kartımla eşleştirdim. Kullanana geçmiş olsun. Faturası adıma kayıtlı olduğundan hiç zorlanmadım, memleket dolandırıcı...
  9. B

Yardım 2.el telefonun IMEI numarası ile ihbar edilirse?

Burası Türkiye herşey olur hocam. Fatura ve sözleşme varsa bir şekilde yeniden açtırırsınız ama kendi hattınız dışında kullanamazsınız o cihazı bu sefer de.
  10. B

Soru Ekran geçişlerinde pikselleşme / bozulma

Merhaba, annemin kullandığı Redmi Note 7 cihazda orjinal rom (EEA son sürüm) yüklü. Bazı zamanlar kullanımda ekran geçişlerinde ekranda bozulmalar (anlık pikselleşip tekrar düzelmesi gibi) sorunlar baş gösteriyor. Yeniden başlatınca sorun gidiyor ancak daha önce de birkaç sefer yapmıştı bunu...
  11. B

Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

Kurduğumdan beri devam ediyorum hala format atmadım :)
  12. B

Madalya Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ile Anıyoruz...

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
  13. B

Yardım Custom Rom önerisi?

Xiaomi.eu 12.5.3 gayet stabil bana göre.
  14. B

Çözüldü Xiaomi telefon herkes de mi böyle

Ekranların kullandığı panel tiplerine bağlı olarak hafif sarımtrak veya bembeyaz olabilir. İki telefonu yanyana koymadığınız taktirde bunu farketmeniz zordur, bir kusur sayılmaz. WhatsApp aramalarında görüşme kalitesi aplikasyondan kaynaklı olabilir. Farklı uygulamalarda ses kalitesi cihazdan...
  15. B

Çözüldü Hoparlör ses az

Hoparlörün üzerindeki küçük deliklere zamanla toz doluyor ve tıkanıyor. Damla sakızını (şekersiz) biraz çiğnedikten sonra kurulayın ve ahizeye yapıştırıp yapıştırıp çekin deliklerdeki tozları alacaktır, eğer toz pislik vb. kaynaklı bir durumsa bu şekilde düzelir.
Üst Alt