blackeagle1903 kullanıcısının son içeriği

1. blackeagle1903

Satış Mi 9 SE 6/128 - Mavi (Kayıtlı)

Cihaz neredeyse sıfır ayarında çizik, ezik vs yoktur. Kozmetik olarak 9/10'dur. Hiçbir şekilde tamir görmemiştir. Band20 destekli tek hat şeklinde kayıtlıdır. Kutusu eksiksiz şekilde verilecektir. Adaptörü kablosu ve yanında 4 kılıf ile verilecektir. Sormak istediğiniz aklınıza takılan soruları...
  2. blackeagle1903

Satış Mi 8 Lite 4/64 - Mavi (Yurtiçi cihaz)

Cihaz neredeyse sıfır ayarında çizik, ezik vs yoktur. Kozmetik olarak 9/10'dur. Hiçbir şekilde tamir görmemiştir. Yurtiçi olarak alındı garantisi bitmiştir. Kutusu eksiksiz şekilde verilecektir. Adaptörü kablosu ve yanında 2 kılıf ile verilecektir. Sormak istediğiniz aklınıza takılan soruları...
  3. blackeagle1903

Soru TWS Kulaklık Tavsiyesi

Bayağı güzel duruyor çok hoşuma gitti inceleme videolarına bir bakacağım listeme aldım çok teşekkür ederim
  4. blackeagle1903

Soru TWS Kulaklık Tavsiyesi

JBL 230NC modeli kulaklık kullanıyordum. Sıkıntı çıktı ve garantiye verdim, para iadesi geldi. Bu yüzden tekrar kulaklık arayışına girdim. Beklentim basları iyi olsun, silikonlu ve saplı olsun istiyorum. Bütçem 1500-2000 TL. arasında. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  5. blackeagle1903

Sohbet Xiaomi 12X Kullanıcı Yorumları

700 daha ekler pasaport ile kayıt ederim 😁 bayağı pahalıymış.
  6. blackeagle1903

Ne kadarmış hocam?
  7. blackeagle1903

Aynen öyle alternatifi S22 kaldı güncel olarak. Küçük telefon bulmak çok zor. Boyutu Mi 9 SE kadar neredeyse bu yüzden ilgimi çekmişti bakalım inşallah yaygınlaşır.
  8. blackeagle1903

Bu telefonu ben de çok beğenmiştim ama satan hiç görmedim gruplarda. Satan güvenilir birileri var mı ve kayıt durumu nedir?
  9. blackeagle1903

Mod iphone 14 çentiği android için

Anladım benim MIUI 12.5 ondan yok demek ki. Teşekkürler 🙂
  10. blackeagle1903

Mod iphone 14 çentiği android için

Widgetler tema ile mi geldi yoksa farklı bi uygulama falan mı kurdunuz?
  11. blackeagle1903

Çözüldü Gece modunda parlaklık düşüyor + ss'ler koyu çıkıyor, nasıl engelleyebilirim?

Ayarlar > Ekran > Daha fazla karanlık mod seçeneğine girip 2 kutunun da işaretini kapatın sorun çözülecektir.
  12. blackeagle1903

Rehber Root (Magisk) Uyarısı Veren Uygulamaların Çözümü

Hocam üstüne tıklayınca alt menü açılıyor ve 2 tane çubuk var ikisini de açık sorun çıkmaz.
  13. blackeagle1903

Rom ROM Tavsiye

Hocam attığınız linkten güzel bi ROM buldum, PixelOS. Nasıl yüklenir diye sorduğumda bu şekilde bi yazı attılar. Ben normalde TWRP'den direkt flaşlıyordum. (Malum yolla kayıtlı) Resimdeki gibi yaparsam IMEI gider mi?
  14. blackeagle1903

Rom ROM Tavsiye

Hocam eğer yasak değilse link atabilir misiniz? Yasaksa özelden de olur.
  15. blackeagle1903

Rom ROM Tavsiye

ROM konusunda ölü bi model galiba, forumda güncel olarak pek ROM yok. Yabancı forumlarda bayağı var fakat İngilizce olduğu için çok bulaşmak istemedim.
Üst Alt