BlAcK-NeoN kullanıcısının son içeriği

1. BlAcK-NeoN

Yardım Xiaomi Redmi Note 8

note 8 şarj kısmında sorunlu bi cihaz başka model bakmanızı öneririm sıkıntı yaşadığım konu linki : Yardım - Redmi Note 8 Şarj olmama problemi (uzun) Diğer sıkıntı yaşayanlar : Yardım - Redmi Note 8 şarj problemi
  2. BlAcK-NeoN

Yardım Redmi Note 8 şarj problemi

Telefonun şarj bordu(3defa) ve görmediğim anakartından şarj olmaması sorunundan dolayı işlem gördü ve yapılan işlemler sonuç vermedi. ben anarkartsal ve şarj bordundan umudu kestim artık sorunu pilde aramaya başladım. Çözüm bulan var mı ?
  3. BlAcK-NeoN

Yardım Redmi Note 8 Şarj olmama problemi (uzun)

Hayır evde redmi note 7 redmi note 4 ve mi max telefonlar var bunlarda şarj problemi yok
  4. BlAcK-NeoN

Yardım Redmi Note 8 Şarj olmama problemi (uzun)

21.12.2019 tarihinde yurtdışı garantisiz almış olduğum cihazımı 3 ay kadar kullandıktan sonra şarj problemi verdi. Herhangi bir çok ağır düşürme olmadı,şarjda oynamadım pubg gibi ağır oyunlar oynamadım sadece telefonu sosyal medya için kullanıyordum. Sıvı temasi olmadı. O sıralar pandemi...
  5. BlAcK-NeoN

Batarya performansı artırmak için önerilerinizi paylaşır mısınız

Root booster (premium) ile pil performans moduna almak en kararlı çözüm bu.
  6. BlAcK-NeoN

Yardım Redmi Note 4 sarj

Hocam üstünden 4 ay kadar bir süre geçmiş benimde açık ekran süresi 2 saatlere düştü oyun oynarken 5 er er düşüyor bende pili değiştirmeyi düşünüyorum sizin ki nasıl oldu pili kendiniz alıp telefoncuya mi takdirdiniz geri dönüş yaparsanız sevinirim
Üst Alt