bjkboy28 kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI 12.5 Mi 11 Lite 4G - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RKQMIXM İndirme Bağlantıları

Otodan yükleyemiyorum bl açık değil nasıl yapabilirim
  2. B

Yardım Mi 11 lite ısınma sorunu

Cihaz kolay ısınıyor ama rahatsız edecek seviyeye hiç çıkmadı bende, sadece videoda problem var akşam video çekerken arayüzde herşey normal, işlendiğinde her yer karanlık oluyor sende bu problem var mı?
  3. B

Yardım Mi9 Se cihazım açılmıyor

SORUNUM ÇÖZÜLDÜ Sorunun anakartta olduğunu düşündüm bir süre sonra çünkü ekran arada sırada açılıyordu hemen kapatıyordu kendini güç yetmiyordu yada kısa devre yapıyordu ben de cihazı açtım. Hoparlör ve parmak izi kablosunu sökünce çalıştığını fark ettim anakartı iyice temizledim soket yerlerini...
  4. B

Yardım Mi9 Se cihazım açılmıyor

Merhaba arkadaşlar telefona global miui12 romu kurduktan 2 gün sonra telefonum sürekli kapanıp açılıyordu günün sonunda kapandı ve açılmamaya başladı mi logosu geliyor ve kendini kapatıyor. fastboot miflash ile stock rom attım olmadı twrp kurup rom flashladım yine olmadı. ne yapabilirim fikri...
  5. B

Sohbet Hepsiburadanın Fake Mi Airdots 2 Satması

Fake olduğunu nasıl düşünüyorsun ben de aldım 3 ay önce fake gibi değil
  6. B

MIUI 12 Mi 9 SE - MiRoom MIUI 12 20.7.9 Beta Rom

Akıllı ağ olayını ben göremedim niye?
  7. B

İpucu Airdots 2 pro (Air 2) Animasyon ve codec sorunu çözüldü

Merhaba arkadaşlar Airdots pro 2 kullanıcısıyım ve bazı arkadaşlarda da olduğu gibi bende de kulaklığın şarjını görememek ve oyunlarda gecikme sorunu aşırı bir şekilde vardı resimde göreceksiniz animasyon sorunu çözüldü ve LHDC desteği de geldi "LHDC teknolojisi, düşük gecikmeli ve yüksek...
  8. B

Yardım Xiaomi airdots kısık ses sorunu

Kulaklığı unutup tekrar bağlanırsanız sorun düzelicektir bende de bir kaç defa oldu bu şekilde düzelttim.
  9. B

İnceleme RevOS Rom

Denedim ama aktif edemedim
  10. B

İnceleme RevOS Rom

11. B

Yardım Berbat Ekran Süresi

Akıcı bir şekilde çalışıyor
  12. B

İnceleme RevOS Rom

Evet arkadaşlar %10 kaldı ve ekran süresi 7.30 saat 1574879753 Son olarak %1 şarj 8 saat 13 dakika ekran süresi gayet iyi
  13. B

Yardım Netfilix Kalite Yükselmiyor

Açıkcası benim bu konuda pek bir bilgim yok tahminim benim romdan dolayı destekliyor netflixi bişey diyemem yani
  14. B

Yardım Berbat Ekran Süresi

Bir çok rom değiştirdim ve tekrar masik roma geçtim güzel bi rom çünkü ama sonunda revOS romu buldum ve sanmıyorum değiştiriceğimi bir gündür kullanıyorum ama gözle görülür hatası olsa fark ederdim
Üst Alt