İpucu Airdots 2 pro (Air 2) Animasyon ve codec sorunu çözüldü

bjkboy28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertugrul
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
6
Merhaba arkadaşlar
Airdots pro 2 kullanıcısıyım ve bazı arkadaşlarda da olduğu gibi bende de kulaklığın şarjını görememek ve oyunlarda gecikme sorunu aşırı bir şekilde vardı resimde göreceksiniz animasyon sorunu çözüldü ve LHDC desteği de geldi "LHDC teknolojisi, düşük gecikmeli ve yüksek tanımlı ses kodu anlamına gelmektedir"
sorunu çözemiyordum yabancı kaynaklara baktım olabilecek tüm siteleri araştırdım ama sorunu çözememiştim MIUI 12 sürümlü eu beta romu yüklediğimde düzeldi kulaklıktan soğumuştum şuan çok mutluyum ve sizlerle paylaşmak istedim
Ssleri aşağıda görebilirsiniz iyi forumlar

Yüklenmesi gereken EU Beta Rom

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

armudanli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim Demi
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Merhaba arkadaşlar
Airdots pro 2 kullanıcısıyım ve bazı arkadaşlarda da olduğu gibi bende de kulaklığın şarjını görememek ve oyunlarda gecikme sorunu aşırı bir şekilde vardı resimde göreceksiniz animasyon sorunu çözüldü ve LHDC desteği de geldi "LHDC teknolojisi, düşük gecikmeli ve yüksek tanımlı ses kodu anlamına gelmektedir"
sorunu çözemiyordum yabancı kaynaklara baktım olabilecek tüm siteleri araştırdım ama sorunu çözememiştim MIUI 12 sürümlü eu beta romu yüklediğimde düzeldi kulaklıktan soğumuştum şuan çok mutluyum ve sizlerle paylaşmak istedim
Ssleri aşağıda görebilirsiniz iyi forumlar

Yüklenmesi gereken EU Beta Rom

Merhaba
Note 8 Pro kullanıyorum. MIUI 11 Android 10 sürümde pop-up çıkmıyor. Sizce MIUI 12 global sürüm güncellemesi geldiği zaman bu animasyon eklenmiş olur mu. Yoksa EU rom mu yüklemek gerekir.

Üst Alt